Skocz do zawartości

Strona i DUCATI Club FORUM korzysta z plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Jeśli ten komunikat ma się więcej nie pojawiać zaakceptuj używanie cookie. Akceptuję
Akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj korzystając z Windows Live Log In with Google Logowanie »
Zarejestruj się aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł(mogła) tworzyć tematy, pisać w istniejących wątkach, wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować status, zarządzać profilem, widzieć rozszerzone fora, tworzyć galerię i wiele więc. Jeśli masz już konto, zaloguj się - w przeciwnym razie utwórz konto za darmo już dziś!

Zdjęcie

poszukiwany dobry mechanik- Szczecin

14 odpowiedzi w tym temacie

Kuleczka211

Kuleczka211

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Miasto: Szczecin
  • Motocykl: Monster 695
Czesc wlasnie stalam sie posiadaczka monstera 695, chcialabym sprawdzic motocykl czy wszytsko z nim gra.

Obecnie jestem na etapie poszukiwania dobrego i oczywsicie przystepnego cenowo serwisu dla niego. :D

Czy ktos moze cos lub kogos polecic?

Bede wdzieczna :)

Kuleczka211

Kuleczka211

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Motocykl: Monster 695
Bylam, sprawdzilam polecam Motoklinike :) Szczecin- Pilchowo

Chyba jako jedyni w Szczecinie maja w ogole diagonostyke do Ducati.. :)

sewerGT

sewerGT

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Miasto: Świnoujście
  • Motocykl: Monster 695 na razie...
  • GSM: 609663825

i jak w motoklinice?

korkir

korkir

Ducatista Junior

• Klubowicz
  • PipPip
  • 445 postów
  • Motocykl: M1100ABS

Motokliniki w Pilchowie już nie ma...

Zresztą nigdy nie było nikogo kto się specjalizował w Ducati.

Podobno ma być w Szczecinie salon Ducati ale czy serwis też (czas też będzie potrzebny aby zdobyli wiedzę i doświadczenie)?

Najbliżej za zachodnią granicą.

sewerGT

sewerGT

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

a najbliżej Ś-cia to gdzie? nawet w DE?

korkir

korkir

Ducatista Junior

• Klubowicz
  • PipPip
  • 445 postów

Zależy co chcesz robić bo jest w Szczecinie ktoś tyle,że robi to prywatnie i nie zawsze ma czas czy chęci.

Jeśli chodzi o Niemcy to najbliżej chyba będzie Stavenhagen (serwis Ducati). kontaktuj się z Matthias'em.

Dalej to już Berlin i Ducati Berlin ale oni są nowi więc nie wiem jak z jakością (nawet szukają nadal mechaników). W Berlinie jest też DSB (byłe Ducati), dobrze i drogo. Kontaktuj się najlepiej z Marc'iem.

Jak coś to PW ;)

Użytkownik korkir edytował ten post środa, 22 styczeń 2014 - 00:54

morham

morham

Ducatista Senior

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1294 postów
  • Miasto: BB
  • Motocykl: Sushi on board

Tak. Z mechanikami do Ducati ciężko. Może w Trójmieście by się ktoś znalazł ale to kawałek. Do DE bliżej?

Użytkownik morham edytował ten post środa, 22 styczeń 2014 - 07:50

korkir

korkir

Ducatista Junior

• Klubowicz
  • PipPip
  • 445 postów

Do DE bliżej?

Znacznie. i drogi też znacznie lepsze ;).

sewerGT

sewerGT

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

zgadza się DE lepsze zdecydowanie drogi...a jeżeli o koszty to masz korkir jakąś wiedzę? myślę o rozrządzie ale nie wiem czy komplet wymieniać czy tylko paski bo luzów nie czuję i jeszcze nie wiem czy jest sens regulować zawory jak moto spisuje się dobrze. cały problem w tym że nie wiem co w nim było robione a co nie?

korkir

korkir

Ducatista Junior

• Klubowicz
  • PipPip
  • 445 postów

zgadza się DE lepsze zdecydowanie drogi...a jeżeli o koszty to masz korkir jakąś wiedzę? myślę o rozrządzie ale nie wiem czy komplet wymieniać czy tylko paski bo luzów nie czuję i jeszcze nie wiem czy jest sens regulować zawory jak moto spisuje się dobrze. cały problem w tym że nie wiem co w nim było robione a co nie?

To jak to jest? W innym wątku piszesz,że masz 27k i nic nie było robione w silniku, a teraz,że nie wiesz co było robione? Zresztą bez znaczenia bo w obu przypadkach trzeba robić.

desmo999

desmo999

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Miasto: Opolskie
  • Motocykl: Ducati999

Kontrola luzów zaworowych, rzecz święta, potem dopiero się okaże czy trzeba je ,,robić''. Paski wymieniać, chyba, że kupiłeś od brata i na dodatek widziałeś kiedy i jak je wymieniał.

sewerGT

sewerGT

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

nie było robione przeze mnie a Monster z francji więc nie wiem co wcześniej było lub nie było robione. a w temacie rozrządu to wystarczy paski czy napinacze profilaktycznie też wymienić? jak to z ich wytrzymałością jest?

musieli

musieli

Ducatista Senior

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3892 postów
  • Motocykl: Monster S4RS + M600 Scrambler
  • GSM: 501781971
  • Nazwa:MOTOMANIAX.pl
  • Adres:ul. Belgradzka 44/68, 02-793 Warszawa
  • NIP:123-074-15-39
SewerGT - kontrola luzów zawodowych co 12 tys. km, wymiana pasków rożrządu co 24 tys. km lub co 2 lata. W Ducati rolek prowadzących / napinających w rozrządzie nie wymienia się razem z paskami. To nie samochód ;-)

Tymbardziej jeśli nie znasz historii serwisowej powinieneś zrobić pełen przegląd silnikowy.

Użytkownik musieli edytował ten post czwartek, 23 styczeń 2014 - 21:41

theodor

theodor

Ducatista Master

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6019 postów
  • Miasto: Otrębusy/Piastów/Pruszków
  • Motocykl: 999 radicaltrackbike
  • GSM: 607084167
  • Nazwa:Motomaniax.pl

czy jest sens regulować zawory jak moto spisuje się dobrze. ?

Czy jest sens, odpowiedz sobie po przeczytaniu tego tematu.

http://docpoland.com...go/#entry230477

Nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie wszyscy lubili.

sewerGT

sewerGT

Ducatista Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

ok super dzięki za pomoc...chyba odwiedzę serwis w DE a rozrząd sam wymienię ;) bo z desmo się boję zaworów ruszać...może kiedyś :) pozdrowienia dla wszystkich LwG i do zobaczenia na drogach :)