Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
woisid3

Zakup streetfightera

Polecane posty

Witam wszystkich miłośników motocykli ducati :) Choć nie jestem jeszcze z waszej "rodziny", bo narazie smigam gixerem 1000 to poważnie myśle o jakimś sprzęcie włoskiej marki. Od jakiegos czasu przygladam się streetfighterowi. Wydaje się być zwinny, mocy mu nie brak, no i oczywiście wygląd kozaki. w sam raz na smiganie po mieście. Jednak czyta się na różnym forach, że ten uliczny wojownik jest ciężki do okiełznania i bywa awaryjny. Czy znawcy tego tematu, czyli posiadacze tego zacnego sprzęta mogliby przybliżyć mi jakieś szczegóły czy warto się za nim rozglądać? Bardzo mało spotkałem na w internecie ofert sprzedarzy jakiegoś używanego egzemplarza, czy to oznacza, że trzeba go szukać tylko za granicą? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :lol: podpisuje się pod chłopakami... ja też kupiłem ducati i jeszcze dobrze nie wyjechałem z garażu a to zębatka mi pękła, regler szlag trafił, akumulator wypadł bokiem i w ogóle jakieś to takie lipowate :D wystawiłem to wczoraj przed bramę w nocy i niech biorą w piz...u :D . A tak na marginesie to lepszego szpeja w życiu nie miałem... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moto jest dość delikatne i przyjazne, łatwo nim się jeździ, wywołując niesamowity fun, a najlepsze że można dodawać opór gaz w zakręcie...oto przykładowy filmik...Pozdr. J-999

 

http://www.youtube.com/watch?v=XS2DxAv36Xk

 

 

 

 

:mrgreen: :clap: :lol: :crazy: :wave:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ducati się nie psuje, Ducati się pier...i.

Ducati nie jeździ, Ducati zapi....a.

Takie to generalnie jeździdło z temperamentem :mrgreen: .

Aha pamiętej, że BMW musi być najlepsze, bo wygrywa wszystkie testy w Motorradzie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna prawda o Ducati :mrgreen:

 

To skarbonki bez dna :lol:

 

Ile byś nie włożył w motocykl to i tak ciągle mało i mało :lol:

A lista dodatków jest bardzo długa :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak - jeśli nie jesteś zdecydowany na 100% na ducata to odpuść. To trzeba miec w sercu, w żyłach a nie w d*pie :D Ducati to sprzęt dla świadomych ludzi.

Musisz mieć świadomość, że jeśli:

- zaniedbasz sprawy serwisowe - odbije się to mocno na kieszeni

- będziesz non stop startował spod światel z 5000 obrotów - w moment zabijesz sprzef=gło i odbije Ci się to na kieszeni

- jeśli będziesz go traktował z głową - odbije Ci się to uśmiechem na twarzy i na kieszeni (ostatnia przejazdzka - 3 baki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak - jeśli nie jesteś zdecydowany na 100% na ducata to odpuść. To trzeba miec w sercu, w żyłach a nie w d*pie :D Ducati to sprzęt dla świadomych ludzi.

Musisz mieć świadomość, że jeśli:

- zaniedbasz sprawy serwisowe - odbije się to mocno na kieszeni

- będziesz non stop startował spod światel z 5000 obrotów - w moment zabijesz sprzef=gło i odbije Ci się to na kieszeni

- jeśli będziesz go traktował z głową - odbije Ci się to uśmiechem na twarzy i na kieszeni (ostatnia przejazdzka - 3 baki)

...i na koniec. będziesz dbał, robił wszystko...i tak ku...wa się :twisted: :twisted: :twisted: zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądz mieki. Dołącz do nas. Fajnie jest. Nie nudno

W serwisie mamy nawet imprezki od czasu do czasu grille, jest o czym pogadać itp....

No

Odwagi :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Ducatowcy znają się tak samo dobrze jak kierowcy Alfy. Widują się 2 razy dziennie :) Bedziesz miał wiecej znajomych niż na facebooku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kurcze nie wiedziałem że z ducatami tak się sprawy mają :shock: Chciałbym być twardzielem i mimo wszystko szukać streetfightera ale myśl o spotkaniach z Wami jedynie w serwisie jednym słowem trochę mnie zniechęca :?

ale i tak dzięki że był odzew na moje zapytanie :shock:

szacunek dla nieugiętych (mimo nieustannych przeciwności technicznych ze sprzętami) desmomaniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, luz i trzymej się ramy :-)...

 

Pomyśl niektórzy mają 2 x więcej kłopotów serwisowych bo mają 2 Ducati, a pewien gość z pn-wsch Polski ma Ducatów chyba 10 sztuk ...

Pozdr. J-999 + Mydelniczka na suchym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy siłę przekonywania :lol:

Możemy wkręcać wszystkich i we wszystko :mrgreen:

 

Woisid przypominam, że jesteś w desmoszpitalu :crazy: z klamkami łamanymi w obie strony :wtf:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio    0

EEE tam, ja dołożę - gdyby nie moje pierwsze ducati - byłbym bogatym człowiekiem. Nie ma to jak pęknięty cylinder w S4 w czarnej nocy w samym czarnym środku czarnej <font color='red'>[desmo]</font> i wylany gorący płyn chłodzący na spodnie. Nie kupuj ducata. Proszę Cię. 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mówią że Ducati jest jak śliczny mebel, każdy chce mieć na pokaz i w salonie, a jeździć ... po co - wystarczy się napatrzeć :-)

 

Ducati mają w Sobie to coś czego nie mają inne motocykle ...

 

Im ich mniej na ulicach tym lepiej :lol: dla właścicieli pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.