Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

klekot999

Janka Paso Limited Pierwsza jazda

Polecane posty




Słaba jakość...
Gaźniki Webera, ale nie są tragiczne, nie wiem co chcieli te zagraniczne mechaniki, że ich nie lubili...
Sprzegło- tarcze już wymienione,olej wymieniony, paski sprawdzone, luzy zaworowe ma...oleju nie bierze
Motocykl ogólnie do robót zimową porą, zaniedbany, narazie mechanicznie doprowadzę do porządku i polatam takim klasykiem, a potem zajęcie na nudne zimowe wieczory...
Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem, co miałem pod ręką, najlepsze, że zegary izolowałem, żeby nie stukały 2 wiechciami świeżo zerwanej trawy, dla zmniejszenia poboru prądu wypiąłem wtyczkę reflektora, a na dalszą jazdę spinałem z powrotem, motocykl, będzie ogarnięty w stylu aby do jazdy, a reszta czeka lepszych czasów, chociaż przemknęło mi przez łeb żeby nie malować drania, bo lakier ma oryginał, szramy też, ale właśnie taki ze śladami wieloletniego użytkowania, pełni rolę mechanicznej jeżdżącej skamienieliny...

Jeszcze pomyślę, cholerka lusterko wypada, pewnie od drgań :-)...Fajny jest...siedziałem przy nim cały dzień dzisiaj...Pomedytować muszę nad regulacją zawieszenia, bo amerykanin ustawił wsio pod chyba pod 130-140 kg, na dodatek uszkodził z tyłu pokrętło tłumienia odbicia, oczywiście hydrauliczne napięcie sprężyny nie działa, ale to kwestia wymiany simmeringów, opony to byście się uśmieli, popękane jak czort...ale już mam zamówione...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik od Łady na wałkach od Wartburga ??

 

:lol: :lol: :lol:

 

Bądźmy poważni jak zawsze.... Paso jest paskudne !!

 

Ale chciałbym mieć kiedyś go w swojej kolekcji :shock:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest coś w nim.... Jest brzydalem ale na filmach nabiera innego wymiaru.... Na żywo pewnie bym się w nim zakochał....

 

No i gaśnie jak prawdziwe Ducati!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geni, nie ma opcji...

Gaśnięcie, to sprawka słabego samooczyszczania świec...trzeba porządną rundkę zrobić a nie pyrkać dookoła piaskownicy...ale w poniedziałek rejestruję, jeszcze nie mam patentu na mocowanie tablicy, bo obiecany chlapacz jeszcze nie dotarł..., ale coś wymyślę :-).

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geni, nie ma opcji...

Gaśnięcie, to sprawka słabego samooczyszczania świec...trzeba porządną rundkę zrobić a nie pyrkać dookoła piaskownicy...ale w poniedziałek rejestruję, jeszcze nie mam patentu na mocowanie tablicy, bo obiecany chlapacz jeszcze nie dotarł..., ale coś wymyślę :-).

Pozdr. J-999

 

Spytaj lkrencika o tablicę... :D

 

Zostawiasz go sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę oryginalne rozwiązania, etap obrzynania tyłu w celu max. odsłonięcia tylnej opony przeszedłem jeszcze za komuny, a człek na starość mądrzeje hehehe...

Motocykl nie na sprzedaż.

Sam go znalazłem w USAdziurze, koszt transportu przyprawił mnie o gratisowe kolejne siwe włosy :lol:

Takich Limited jest 100 sztuk, różnią się szczegółami, mają może z 5 km/h więcej i odpowiednio więcej KM, ale kto by zwracał na to uwagę... Ma jeździć,hamować i skręcać...aha mniej o połowę palić od 999 - kryteria spełnia będzie się ganiać, oczywiście Trzydziewiątki zostają - też nie na sprzedaż.

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bern jak zarejestruję... chyba że dookoła piaskownicy hehe/ może najlepiej...by było?

:mrgreen:

 

Pozdr. J-999

 

Klek możesz być spokojny - ja teraz w innej bajce - ja już miałem kilka trabantów i nawet wartburga więc jeszcze trochę poczekam na kolekcjonerstwo ale przejechać się i nie zakochać to ja zawsze chętny hehe ja kocham Ducaty choćby najbardziej dziwaczne i ludzi z podobną pasją szanuję jak własne hmm no coś własnego hehe

 

czekam na początek sierpnia i się widzimy - mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mydelnice Bern są super i można je kupić za pieniążki, co zresztą kiedyś muszę uczynić, ale widzieć Janka w akcji na mydelnicy bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydelnice Bern są super i można je kupić za pieniążki, co zresztą kiedyś muszę uczynić, ale widzieć Janka w akcji na mydelnicy bezcenne.

 

No a usłyszeć to dopiero hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z każdego Duca się cieszę ot co...

 

Powiem też tak, mimo, że wygląda jak wygląda, ma w sobie geny prawdziwego "Superbika" ( chociaż dopiero ta nazwa - klasa powstawała), z połowy lat 80-tych...na Pantahowym silniku właśnie odnosił sukcesy Tony Rutter, ojciec M. Ruttera, a "Szalony Koń" Lucchinelli dokonywał cudów na różnych pojemnościowo Pantahach, by dorównywać mocnym, ale gumowym japońcom...wreszcie każdy współczesny Ducati ma przodka w takim właśnie Pantahowym silniku, oczywiście w ogólnych założeniach...

Dopiero najnowszy Extreme i Desmoseidici odbiegają od tego wzoru i można mówić o zupełnie nowym ideowo silnikiem...

 

Trzymajcie się!

Pozdr. Janek.

P.S. Marcinek, Pasiakiem nie jedzie się a płynie, myślę, że też powinieneś o tym pomyśleć, tym bardziej, że zwykłe wersje 750 są dość tanie, i nie obciąża mocno budżety, porządnie wyregulowany, bije rekordy w spalaniu, ma 22 litrowy zbiornik, trochę części pasuje od nowszych Ducatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta r6 - to ku przestrodze...

Młody łepek nie przeżył jazdy nią...

 

Mariuszek, w weekend to wiesz co będzie w Jedwabnem...a szykuj się na wiesz co- tylko zadzwoń...

 

Pasiak już zarejestrowany i przyholowany do Łomży, nastąpiła zmiana warty, 999 w wersji 1-osobowej stoi teraz w Desmostodole, a Pasiak u mnie w garażyku fiku-miku...

 

Fajnie się jeździ, chyba najlepsza alternatywa dla skutera, do jazd po mieście...i na dalsze wypady, jeśli oczywiście japska elejktryka nie wysiądzie...

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw, jak się na dalszej trasie sprawuje Pasiaczek, zapraszam do działu Imprezy i tam daleko jest : "Pierwsza dłuższa przejażdżka Paso"...

Powiem Wam, że mile jestem zaskoczony łagodnością i potulnością, włożyć w ramę crossa i szpula w teren hahahahashah...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.