Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

klekot999

Janka Paso Limited Pierwsza jazda

Polecane posty

Nie chcę zakładać nowego wątku..

Założyłem w końcu Avon Azaro z tyłu- 150/80/16 , niestety z trudnościami, oraz z małą modyfikacją motocykla, a tu kto się boi niech tego nie robi...bo tu młotek + szlifierka idą w ruch...oraz oczywiście korekta świateł z przodu...

 

Przejechałem się po mokrym, dobrze trzyma asfalt, brak oznak ślizgania się czy nietrzymania podczas hamowania, oczywiście możliwości pochylania w zakręcie są ograniczone, ale opona na index ZR, czyli się nadaje...

Zobaczymy jutro na suchym( jeśli będzie...), narazie w porównaniu z oryginalną mało zużytą, lecz strasznie twardą i popękaną Michelinką, właściwie nie ma porównania- bo teraz czuć, że jest opona.

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić...

Otóż pojechałem wczoraj Pasiakiem na wieś... znaną mi trasą "tor Kurpie", jakie było moje zdziwienie, jak dojechałem do braciaka i rutynowo sprawdzając tylną oponę, stwierdziłem jej zamknięcie w lewą stronę, do prawej miałem już tuż tuż, ale jednak mały pasek pozostał... a dzisiaj...wracając tą samą trasą, omjając oczywiście krowie placki znajdujące się najczęściej na idealnej linii przejazdu, pozamykałem oponę w lewo i prawo, a na dodatek lewą stronę nieco przysmażyłem w typowo wyścigowy sposób...

pytam się łat da fak, ponieważ slidery pozostały dziewicze :mrgreen: ...oczywiście znam odpowiedź na pytanie, ale jestem ciekaw, czy inni myślą tak samo???

Pasiak fajny jest i wcale nie ryzykowałem za bardzo hihihihihiihihihi....

Pozdr. Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że koleiny były solidne!? :) ... na polskich koleinach i na jeździe na wprost można oponę zamknąć! :lol:

 

P.S.

Przejeżdżałem przez Łomżę 2 tygodnie temu w drodze do i z Białego. Rozglądałem się i rozglądałem ... niestety nie spotkałem żadnego Paso. :(

Niestety nie byłem sam, inaczej bym wpadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą zostaje.... Mariuszek, a w ramach nagrody sponsoruję mu darmowy przejazd po "torze Kurpie" w szczycie krowoplackowni :lol: :mrgreen: :crazy: ...

Pozdr. Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no proszę... człowiek wraca z urlopu i od razu dobre wieści :mrgreen:

Janek jak już będzie ten szczyt "krowoplackowni" informuj... a ja razu melduję się na starcie :mrgreen:

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o pewnie.... mam OP-1 i maski pgaz... cały magazyn OC w likwidacji :mrgreen:

Tylko te OP-1 z lat sześćdziesiątych rozpadaja się przy rozkładaniu... a były cholery talkowane :mrgreen: jednorazówy dziadostwo ale na śmigiel po kupach w sam raz :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pewnie.... mam OP-1 i maski pgaz... cały magazyn OC w likwidacji :mrgreen:

Tylko te OP-1 z lat sześćdziesiątych rozpadaja się przy rozkładaniu... a były cholery talkowane :mrgreen: jednorazówy dziadostwo ale na śmigiel po kupach w sam raz :mrgreen:

 

Nie przesadzaj z tymi OP1 w talku hehe ja miałem ze dwa kpl i schodziłem w nich niejedną rzekę z muchówką w ręku - fakt że 10 lat temu - ale działały jak złoto - zwłaszcza w 40 C upały :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to podstawę masz :lol: :mrgreen: ...

A tak rzeczowo...może karniem się na ostatnią przejażdżkę na 999 ( potem w moim wymiana opony tył), w niedzielny poranek?

Będziem w kontakcie...OK?

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Cię nie wywołałam , ale tytuł filmikowi nadam ,,Wilk z lasu część II" :D:D szalony Janek :lol: ;)

a Paso Limited miodzio , zarówno na filmiku jak i na żywca :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.