Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego DIABŁA!

Polecane posty

Garaż konkret, gratuluję. Tylko brakuje tutaj jednego, bardzo ważnego elementu. Szyby, żeby podczas śniadania, imprezki itd. rozkoszować się widokiem. Jak np. poniżej:

 

SAM_4027.jpg

20151015_190748_zpsvymbjjii.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyszedł i na mnie czas,diabeł lekko zakurzony po niedzielnej trasie,jeszcze parę części musi dojechać, ale mam nadzieję,że w tym sezonie zrobię więcej niż 300km w zeszłym na 848.

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

Edytowano przez ducafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekny!!
Cieszę się !!MOC!!  że masz swojego wymarzonego Diavela ! Jest pikny, mocarny, corny ! Do zobaczyska niebawem !

Edytowano przez martini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Riko, wiesz,że masz w tym swój udział  :razz:  

Mocy raczej nie braknie, a już kilka razy się przekonałem,że jak na moje umiejętności jest jej o wiele za dużo.tak to już chyba po prostu SKS :mrgreen:

Na razie dostał krasze R&G I lustereczka w końcówki kiery, Zard też jest całkiem przyjemny :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

Jak już pisałem w innym poście od 2 dni jestem w posiadaniu :)

Motocyklami latam od wielu lat, obecnie w trakcie realizacji najmocniejszego

motocykla w Polsce, zapraszam do zapoznania się z tematem :)

 

Z góry przepraszam za słabe zdjęcie i w oddali widoczny bajzel- zdjęcie jest jeszcze przed zakupem u sprzedającego :)

post-90495-0-92729000-1463177820_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

W Diavelu "zakochałem się od pierwszego wejrzenia" będąc w Norwegii w 2016 roku... I w końcu od wczoraj go mam :) :D ...

Zobaczymy jak mi się go będzie użytkowało po 25 latach jazdy na rzędówkach ;) ...

feb 2019 73-1.jpg

feb 2019 74-1.jpg

feb 2019 75-1.jpg

feb 2019 63-1.jpg

feb 2019 65-1.jpg

feb 2019 67-1.jpg

feb 2019 71-1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Dziękuje ;) 

Dawno nie kupowałem używańca :) za takie $$$ ... i troche popadam w paranoję, czy wszystko jest ok. Mam parę pytań i nie do końca wiem gdzie je zadać.

Czy Motul 300v jest taki zielony??? Odnoszę dziwne wrażenie że jest go (oleju) za dużo - pełne oczko... przejechałem jakieś 5-10km jak narzazie (czekam na blachy) i nic niepokojącego się nie wydarzyło, poza ostrzeżeniem, że bateria w kluczyku jest do wymiany? Z góry dzięki za info

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motul zielony pierwsze słyszę. Oleju powinno byc ciut mniej niż pełne oczko max jest zaznaczony, moze jak patrzysz to nie stoi równo. Moze jak kupiłeś używke dla pewności zrobic serwis olejowy itp...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.