Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego DIABŁA!

Polecane posty

Jakie doswiadczenia z ta tablicą z boku? Na mokrym chlapie na plecy czy spoko?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie doswiadczenia z ta tablicą z boku? Na mokrym chlapie na plecy czy spoko?

 

 

z mojego doświadczenia powiem - że chlapie jak cholera - trudno kurtkę doczyścić - szybko wróciłem do oryginalnego mocowania....

Edytowano przez miki72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to jak widziałeś to trzeba było podejść i się przywitać ;) Miło by było :)

Moze innym razem bedzie okazja, w tym dniu bylem tak zabiegany ze i tak nie bylo by okazji pogadac ...... , po za tym byles tak zaoferowany swoim moto ze z grzecznosci nie przeszkadzalem. Na zywo wyglada jeszcze lepiej.  Nie, to nie  ja w dzwiach - ja jestem fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, ale przymierzałem Dark Armour - zajebista, ale po ubraniu.... cóż, jestem chudy i wyglądałem w niej niezbyt korzystnie. Ale komuś o nieco konkretniejszej budowie polecałbym baaardzo ;)

Edytowano przez Evil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DiavelTech, mam ja i moja żonka.

 

Kurta fajna, ale przy wysokich temperaturach będzie gorąco, bo brak termoregulacji. Jednak w chłodniejsze i mokre dni działa super.

Uwaga! Kieszenie boczne nie są wodoszczelne! Jedynie kieszeń wewnętrzna przez zamku po lewej stronie chroni przed deszczem.

 

Generalnie fajna. Ale nie na 28-30 stopni.

 

Macham Wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.