Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
qkasurf

Aktualny przebieg twojego potwora

Polecane posty

 

Z ciekawostek adam i Grzegorz byli swego czasu bardzo dobrymi znajomymi.

Żeczywiście to niezwykła ciekawostka :D

Oj Ty misiu o małym rozumku. Chodziło o to ze moto znane od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ullala..ja mam przebiegu na nowym silniku 157km(dwa lata temu przywieziony z makaroni zalakowany z zerowym przebiegiem)A poprzedni rozerwało po 12.000km(nakrętka wałka rozrządu w przednim cylindrze zapragnęła wolności i zapoczątkowała prawdziwą rewoltę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ullala..ja mam przebiegu na nowym silniku 157km(dwa lata temu przywieziony z makaroni zalakowany z zerowym przebiegiem)A poprzedni rozerwało po 12.000km(nakrętka wałka rozrządu w przednim cylindrze zapragnęła wolności i zapoczątkowała prawdziwą rewoltę ;) )

 

WOW to rozumiem ze teraz podchodzisz bezpiecznie do sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to, oto limitowana edycja Ducati 996 z roku 99 stan licznika mowi sam za siebie dodam tylko ze jest w milach i nalezy do kolekcjonera marki ktory zakupil go nowego i nigdy nie byl na drodze.

co roku jest przywozony na lawecie do serwisu ostatni pelny plus mnustwo innych dodatkow kosztowal 1700 funtow brytyjskich

img0548rf.jpg

img0549l.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanie odbiegajace troche od przebiegu jest jednak z nim powiazane. Mianowicie ile wasze ducaty biora oleju? Do jakiego stopnia jest to normalne?

 

btw: Moja juz ex Yamaha fj 1200 miala 86000 przejechane ;) sa goscie co maja po 400k km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na to, oto limitowana edycja Ducati 996 z roku 99 stan licznika mowi sam za siebie dodam tylko ze jest w milach i nalezy do kolekcjonera marki ktory zakupil go nowego i nigdy nie byl na drodze.

co roku jest przywozony na lawecie do serwisu ostatni pelny plus mnustwo innych dodatkow kosztowal 1700 funtow brytyjskich

 

8-) Fajny psychol, jakbym miał taką nówkę i kilka innych do jazdy, to też bym sobie go zostawił nieruszanego 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

Ile bym ich nie miał to na każdym bym śmigał, nie rozumiem tych ludzi co mają obrazy które chowają przed wszystkimi a one są do oglądania albo lepiej ci spece od wina, mieć coś co zrobiony by cieszyć się smakiem i trzymać to przez lata tylko dla posiadania.

 

MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile bym ich nie miał to na każdym bym śmigał, nie rozumiem tych ludzi co mają obrazy które chowają przed wszystkimi a one są do oglądania albo lepiej ci spece od wina, mieć coś co zrobiony by cieszyć się smakiem i trzymać to przez lata tylko dla posiadania.

 

MASAKRA.

 

 

zgadzam sie z toba motocykle sa robione do jazdy a nie jako ornamety czy meble nie mowie aby odrazu swiat na nim zwiedzac ale ze 3 trak day-je w oku i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest u nas w klubie chłopak, który kupił 999s, prawie nówka, od Niemca, z przebiegiem koło 3 tys km i stał on głownie w kuchni i cieszył oko. Jak było hasło,że może gdzieś pojedziemy to odpowiedź była,że nie chce mu robić przebiegu. Aż pewnego razu coś tam zaczął się pocić na silniku, potem się na nim wyglebił i ch... z tego "oszczędzania". Poszedł na handel za psie pieniądze... :mrgreen:

 

Mój pierwszy SS750 z roku 1992 ma w tej chwili koło 90 tys. km (jak go sprzedawałem to miał koło 62 tys i silnik jak pszczółka). Widziałem w ogłoszeniach w Holandii kiedyś takie stare SSy z przebiegami 110 tys. Ostatnio w Brnie spotkałem Włocha, który na SS`ie 1000 rok 2003 miał 88 tys. km. Był nim nawet w Kazachstanie :mrgreen: Nie wiem po ludzie kupują BMW GS,żeby tam pojechać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Coby nie zakładać nowego wątku...

Mam na oku Monstera 696 z 2008 roku, od pierwszego i jedynego właściciela, serwisowany i zimowany w macierzystym salonie/warsztacie, na jesieni zeszłego roku zrobiony 'duży przegląd' paski, regulacja luzów, olej filtry + nowy napęd, tarcze+klocki hamulcowe, do tego opony wymienione na nowe rok temu. Jedyna kwestia to przebieg - 95 000 km, moto jeżdżone 'do pracy'. Cena jest na prawdę niezła jak na ten model i rocznik. Dodam tylko że cała sytuacja ma miejsce nie w Polsce, a w Danii.

Ciekaw jestem Waszych opinii, spostrzeżeń, może ktoś miał styczność/użytkował Ducata z takim przebiegiem?

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09/03/2019 o 15:25, tomasz napisał:

Ciekaw jestem Waszych opinii, spostrzeżeń, może ktoś miał styczność/użytkował Ducata z takim przebiegiem?

Hej! Moja multistrada 620 z 2005r ma 93tys i jak dotąd żadnych awarii, czy poważniejszych serwisów. Moc trzyma, zużycie oleju znikome ale fakt faktem, mało się spotyka Ducatów z takim przebiegiem, a osobiście nie poznałem nikogo kto by przekroczył magiczną barierę 100tys. Dlatego też mały niepokój gdzieś z tyłu głowy jest gdzie jest ten limit wytrzymałości.. Niemniej jednak, jeśli motorek był regularnie serwisowany i niespecjalnie wysilany (co w Danii jest raczej oczywistością) to powinien Ci jeszcze długo posłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.