Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

klekot999

Już jest 888 SPO

Polecane posty

Kosztować mnie pewnie będzie dużżżżżą flaszkę, ale chyba się uda podmienić dyżury jakby co, właśnie z kumplem z roboty rozmawiałem...więc jestem dobrej myśli...

Gorzej z SPO, bo nawet malowanie zadupka nie zaczęte, mamy pomysła, żeby wrzucić zamiast oryginalnego siedzenia fotele Corbina, ale jak sprawdzałem na stronie to do SS900 monoposto jest, a do 888 ni ma ( skończyły się)...

Kumpel wysłał, zapytanie, to kazali pofatygować się do Californii, psia ich mać..., narazie kolega okupuje Ghanę, jak skończy z Ghaną, mam nadzieję że pojadzie do USA, a nie PL....i wtedy może szybciej z miejsca się z nimi dogada, albo przez znajomego dilera...to wszystko, jednak wymaga czasu...

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To genialnie, skręcaj maluj i przybywaj do Jarocina, będę na ciebie czekał.

Corbina to bym sobie odpuścił w końcu to wyścigówka a nie turystyczna landara...

Ja tam wykleiłem mikrogumą tak jak w wyścigówach które stoją w muzeum DUCATI,

przejechałem na tym czymś ponad 5000 i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak zawsze jest czym przyjechać...nie ma tego złego, są inne problemy dla których założyłem temat w Rozmawiamy o wszystkim...

 

Siedzenie Corbina jest fajne, to nie jest czoperowa kanapa...ale generalnie brakuje nam tylko bułeczki tej wstrzymującej tyłek, nic więcej nam nie brakuje...ot co...

Jest jeszcze inny pomysł, ale też wymaga czasu, a to nie jest takie proste...

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam.....

w moim bułeczki brak i da się jeździć zaklej dziurwę mikrogumą i będzie GIT,

Prawdziwe torowe wyścigówki 888 nie miały żadnej buły tylko kawałek maty z mikrogumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby łodemnie to zależało, pewnie bym postąpił w podobny sposób, ale to nie przejdzie u Ryśka :mrgreen: ...

 

Po prostu przyjedziem czym innym...

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.