Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Marekst4s

Kupic 900ss

Polecane posty

kurde pomyliłem się, jeszcze raz.... Prosiłbym o jakąś poradę na co szczególnie zwrócić uwagę w tym modelu. Jest to model z 1998r. i 15tyś. przebiegu w co nie wierzę. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi!! Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycieki z pod pionowego cylindra są dosyć częstym zjawiskiem w tym modelu - warto zwrócić na to szczególną uwagę dlatego, że w tych SSach trzeba wyciągać silnik z ramy aby to uszczelnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to widac, z przodu, z tyłu czy po bokach pionowego cylindra?

 

Z tyłu pionowego cylindra, jak cieknie to zazwyczaj stoi "jeziorko" oleju poniżej tylnego kolanka wydechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...patrząc na zdjęcia to SS tu bardzo ładnie wygląda..sprawdz tarcze Przednie(przy intensywniejszej jezdzie wałeczki tłumiące bardzo szybko zaczynają mieć spore luzy)Stan sprzęgła(dekiel jest perforowany,więc nie powinno być większego problemu z określeniem stanu tarcz i dzwonu...zauważalne rowki klasyfikują go do wymiany)Z paleniem to już chyba nie muszę nic mówić... zadbana Duca zawsze odpala bez zarzutów i żyje długo i szczęśliwie :D Pozdrawiam i udanego zakupu :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaliśmy bardzo ciepło powitani przez tatusia właściciela . Każde zdanie składało się z co najmniej 3x k...wa :D . "po h.. tam k...swiecisz " "k..pewnie licznik cofnięty k... też jest " " ja już 30 lat przy motorach k... robie" - przemiły gość , mieliśmy po prostu wyjść ale padło było warte oglądania a łaskawy tatuś w końcu nas opuścił i dał właścicielowi dojść do głosu .

Czemu ja tego nie nagrywałem , byłby kolejny gwiazdor YT :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

A więc jednak "mój" SS kupiony :D

 

Potwierdzam Ojciec sprzedającego przegigant

"Dwie najlepsze marki k.... to Ducati i mój Gold Wing"

 

Gratuluje zakupu niech dudni a dudni pięknie na tych Sparkach.

 

Wszystkiego najlepszego w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.