Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
musieli

Monster S4R Desmoquatro kolejny :-D

Polecane posty

To już kolejna fura klubowa, jaka trafiła do nas w celu spieniężenia, choć nie ukrywam, że sam mam straszną ochotę na jednego z posiadanych do sprzedania potworów i nie wiem co to będzie :twisted:

 

Omawiany motocykl kiedyś był dosiadany przez Pablo z Rzeszowa, następnie odkupił go Dominik z pod Wawy. Moto serwisowane u nas, doposażone w pełen układ wydechowy ARROW z tytanowymi końcówkami oraz PowerCommander-a. Na moto założone crashpady boczne i przedniej osi R&G Racing. Posiada carbonowe: osłony rozrządu, boczki pod kanapą, przednią owiewkę (z lekko dymioną szybą), przedni błotnik, nakładkę tylnego siedzenia (jeszcze nie dojechała do nas więc nie ma na zdjęciu). Niecałe 27300km przebiegu, '04 rok produkcji. Z mankamentów - lekka wgniotka zbiornika po lewej stronie od przełącznika zespolonego (nie wiem który z Panów zaliczył jakąś małą przygodę) oraz leciutko pęknięta szybka obrotomierza. Ostateczna cena klubowa 16500zł i można zabierać 8-)

S6004440.JPG

S6004436.JPG

S6004435.JPG

S6004431.JPG

S6004433.JPG

S6004430.JPG

S6004437.JPG

S6004427.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze Ducati, kupiłem go z tą wgniotką na zbiorniku, ale nic nie wiem o pękniętej szybce obrotomierza.

Carbonową owiewkę i carbonowy zadupek kupiłem sam, tak wygląda...

CIMG0282.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymuję sprzedaż, moto idzie do delikatnego "podpasienia" :D Ehh... jak ja bym chciał go sobie zostawić, desmoquatro to jest to, a ten ARROW przyprawia o zawrót głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "podpasienia" dla Ciebie, czy potencjalnego klienta ? ;)

 

Nie wiem, poprostu mam straszną ochotę go doinwestować bo baza jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "podpasienia" dla Ciebie, czy potencjalnego klienta ? ;)

 

Nie wiem, poprostu mam straszną ochotę go doinwestować bo baza jest super :D

 

rzeczywiście, to fajny egzemplarz, doinwestuj i zostaw dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję niczego!! :) Dał mi tyle radości ile bym od niego oczekiwał. Zindywidualizowałem go w taki sposób w jaki chciałem. 749 skończy tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzymuję sprzedaż, moto idzie do delikatnego "podpasienia" :D Ehh... jak ja bym chciał go sobie zostawić, desmoquatro to jest to, a ten ARROW przyprawia o zawrót głowy...

a dlaczego?

i co to oznacza Panie Dariuszu ja się pytam? jeśli w tej cenie chcesz dołożyć Rizomy np: manety no to superańsko :) *

 

pozdrawiam

klaus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nochciałbym za 2 , 5 tygodnia po niego jechać

mam nadzieję że do tego czasu nikt z forum go nie kupi - ot co.

 

A nie to całkowicie inny szymon - yapan motos do nie dawna

 

Pozdrawiam klausito ducatisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzko, gratuluję ! wygląda na to, że kupiłeś moje pierwsze Ducati, dbaj o niego ;)

 

Wiesz co ciesze się że to moto miałeś bo wiem że bedzie dobrze się spisywało :) Obiecuje że bede dbał jak o każdy moto który miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.