Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
jakitaki

Rozrusznik do Ducata

Polecane posty

Tak się rozglądałem za szczotkami i trafiłem na "wyjątkowo " :roll: tani bo 99 zł cały rozrusznik . Przejrzałem resztę ofert sprzedającego i są tam cylindry do 600-ki i 900-ki po 99 zł, jeszcze parę rzeczy do Ducata i innych motocykli .

Przy żadnej aukcji nie ma zdjęcia , kontakt ze sklepem "motoconcept" tylko telefoniczny i mailowy , adresu brak a wysyłki tylko za pobraniem :roll: .Może jestem przewrażliwiony a może temat nadaje się poniżej "ogłoszeń znalezionych" :?: Zna ktoś/miał styczność ze sprzedającym ? Hm

 

http://allegro.pl/ducati-monster-rozrus ... 06249.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ladnie, ciekawe kto tak podejrzanie tanio sprzedaje heh:) To moje, zmieniam adres warsztatu i sprzedaje po dobrych cenach to co sie uzbieralo by nie trzeba bylo wszystkiego wozic i aby troche grosza wpadlo na rozwoj w nowym punkcie przed sezonem. Ale masz 10 pkt za czujnosc:)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że znalazł się sprzedawca ;) bez obrazy - ostatnio miałem niezłe jazdy z wynajęciem mieszkania z człowiekiem "widmo" oraz zakupy u pasera ... potem się człowiek staje zboczony .

Mimo wszystko fotki zapodaj . Reklama ode mnie gratis :lol:

no i tradycyjne pis end lof :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Ciebie o foto cylindrów do M900. Z jakiego rocznika to masz? Tłoczyska też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.