Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
davidson

Monster 600 - 1998

Polecane posty

Koleżanka ma na sprzedanie Monsterka 600. W Elblągu.

Prywatnie mogę powiedzieć, że jest to pierwsze Ducati jakim jeździłem, w "rodzinie" od 7 lat :)

Najpierw jeździł nim mój kolega przez 3 4 lata a po małej glebie i przesiadce na starą Vespę sprzedał go dziewczynie.

Ona doprowadziła go do ładu i jeździła 3 sezony.

Sprzedaje go pilnie więc i cena jest dobra - 3899zł

 

http://tablica.pl/oferta/ducati-monster-IDX1RJ.html

 

ktoś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedmiotem sprzedaży jest motocykl DUCATI MONSTER 600.

Motocykl użytkowany przez kobietę od 3 sezonów.

Idealny do nauki jazdy, a także po mieście ze względu na piękną charakterystykę silników typu V2. To nie jakiś GS500 czy ER5 to włoska magia Ducati!!!!.

Motocykl ma kilka wad-stąd niska cena. Jest sprawny ma aktualny przegląd i OC i bez problemu przejdzie kolejny. Więcej info na telefon. Nie odpowiadam na zapytania za pomocą serwisu czy smsy-nie masz kasy na telefon=nie masz na kupno motocykla. PROSTE.

Nie chcę motocykla na nic zamienić!!!-poza gotówką.

Nie znoszę negocjacji przez telefon(telemarketerom typu "dam 3 tyś"- Z góry dziękuję!!!)

ZAPRASZAM

 

 

 

hmmm a wiesz cos na temat:P tych kilku wad co ma:)

z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmiotem sprzedaży jest motocykl DUCATI MONSTER 600.

Motocykl użytkowany przez kobietę od 3 sezonów.

Idealny do nauki jazdy, a także po mieście ze względu na piękną charakterystykę silników typu V2. To nie jakiś GS500 czy ER5 to włoska magia Ducati!!!!.

Motocykl ma kilka wad-stąd niska cena. Jest sprawny ma aktualny przegląd i OC i bez problemu przejdzie kolejny. Więcej info na telefon. Nie odpowiadam na zapytania za pomocą serwisu czy smsy-nie masz kasy na telefon=nie masz na kupno motocykla. PROSTE.

Nie chcę motocykla na nic zamienić!!!-poza gotówką.

Nie znoszę negocjacji przez telefon(telemarketerom typu "dam 3 tyś"- Z góry dziękuję!!!)

ZAPRASZAM

 

 

 

hmmm a wiesz cos na temat:P tych kilku wad co ma:)

z gory dzieki

 

Na temat tych wad, to wiem tyle, że Aśka wjechała nim w rów przy drodze :) Przez to ma lekko zgiętą kierownicę, bak porysowany (do malowania) pęknięte zegary (lekko) i jakieś tam lekkie wady kosmetyczne. Technicznie jest ok. I tak jak pisze, spokojnie sezon przejeździ. Kupiła go od mojego kolegi (jej chłopaka) który jeździł nim 3 lata i dbał o niego bardzo, bo jest z tych "dbających" :)

Dodatkowo dorzucam fotkę, jak jeszcze jeździł nim Robert, sprzed 4 lat :)

Więcej info otrzymasz od niej bezpośrednio, z danych w ogłoszeniu ;)

... ten drugi to ja, jeszcze na mojej starej, wiernej CB450 - w połowie prac zmieniających ją w Classic Racera :D

DSCN3107.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,Panie mam taką ideę...pomysł niepopularny,bo i ludzie mało empatyczni i zwykle ruszyć palcem się nie chce.Pamiętacie jak swego czasu ktoś wrzucił link z kontem dziewczęcia co to zbiera na rower,taki leżący? Nie wiem kto dał ale nazbierała chyba 30000PLN.jeżdzi i wygrywa.Jakieś dwa posty powyżej jest ktoś kto chce pewnie pierwszy motor,Dukata...pamiętacie jak lataliście z wywalonymi jęzorami i głowami pełnymi marzeń.Nie tak dawno.No i teraz mój idealistyczny pomysł...robimy zrzutę? :D Jest nas duuużo i wszyscy się cieszymy z udziału w tym przedsięwzięciu DesmoManiax...a damy coś? Ten monster kosztuje grosze,a i kasa w okolicach klubu zostanie...choćby połowa z nas,po 40PLN...dobra gazeta,wyjście na "brona" (i to słabe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie,Panie mam taką ideę...pomysł niepopularny,bo i ludzie mało empatyczni i zwykle ruszyć palcem się nie chce.Pamiętacie jak swego czasu ktoś wrzucił link z kontem dziewczęcia co to zbiera na rower,taki leżący? Nie wiem kto dał ale nazbierała chyba 30000PLN.jeżdzi i wygrywa.Jakieś dwa posty powyżej jest ktoś kto chce pewnie pierwszy motor,Dukata...pamiętacie jak lataliście z wywalonymi jęzorami i głowami pełnymi marzeń.Nie tak dawno.No i teraz mój idealistyczny pomysł...robimy zrzutę? :D Jest nas duuużo i wszyscy się cieszymy z udziału w tym przedsięwzięciu DesmoManiax...a damy coś? Ten monster kosztuje grosze,a i kasa w okolicach klubu zostanie...choćby połowa z nas,po 40PLN...dobra gazeta,wyjście na "brona" (i to słabe ;) )

 

Pomysł bardzo fajny :)

Jakby ktoś to dobrze zorganizował i w ogóle, to na pewno parę dyszek bym dorzucił! :D ... albo np te 2 stówki na mandat którego nie zapłaciłem! :lol:

 

Poznałem Furious'a osobiście. Przyjechał z tatą na Moto Niedzielę na BP, chwilę pogadaliśmy ... to bardzo miły chłopak i na prawdę desmo-zakręcony! :)

Pamiętam, jak w jego wieku marzyłem o jakimkolwiek motocyklu. Ale niestety, kaski za bardzo nie było bo na studia mi się zachciało iść. CB450 kupiłem dopiero na ostatnim roku, a studiowałem lat 8! :lol:

...

To co? Organizujemy zrzutę?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Davi ja mam prośbę.

Od tego czasu gdy posiadał go Twój kolega minęło sporo czasu. Moja propozycja jest taka, żeby się nie napalać i OBEJRZEĆ!!! Ja nie miałem czasu go sprawdzić, ale mieszkam w Elblągu i słyszałem o nim "wiele". Moto miało sporo gleb w ostatnim czasie i serwisowany był...

Cena jest dobra, ale trzeba sporo włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davi ja mam prośbę.

Od tego czasu gdy posiadał go Twój kolega minęło sporo czasu. Moja propozycja jest taka, żeby się nie napalać i OBEJRZEĆ!!! Ja nie miałem czasu go sprawdzić, ale mieszkam w Elblągu i słyszałem o nim "wiele". Moto miało sporo gleb w ostatnim czasie i serwisowany był...

Cena jest dobra, ale trzeba sporo włożyć.

 

Tu jest dobre podejście. Najgorsza rzecz jaką można zrobić to napalać się przy kupnie... zdecydowanie NAJPIERW sprzęt obejrzeć na żywo i to z kimś kto ma pojęcie o Duce i jest obiektywny... potem myśleć o kupowaniu i zrzutach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davi ja mam prośbę.

Od tego czasu gdy posiadał go Twój kolega minęło sporo czasu. Moja propozycja jest taka, żeby się nie napalać i OBEJRZEĆ!!! Ja nie miałem czasu go sprawdzić, ale mieszkam w Elblągu i słyszałem o nim "wiele". Moto miało sporo gleb w ostatnim czasie i serwisowany był...

Cena jest dobra, ale trzeba sporo włożyć.

 

Oczywiście, masz rację. Trzeba najpierw obejrzeć, posłuchać i dobrze się zastanowić.

A co do jego przeszłości, to pewnie wiesz więcej niż ja ;)

... ja pamiętam go sprzed 4 lat jako pięknego, czarno-złotego monstera w idealnym stanie ... szkoda, że tak się stoczył ... :cry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davi ja mam prośbę.

Od tego czasu gdy posiadał go Twój kolega minęło sporo czasu. Moja propozycja jest taka, żeby się nie napalać i OBEJRZEĆ!!! Ja nie miałem czasu go sprawdzić, ale mieszkam w Elblągu i słyszałem o nim "wiele". Moto miało sporo gleb w ostatnim czasie i serwisowany był...

Cena jest dobra, ale trzeba sporo włożyć.

 

Zbieram na 848 ...ktoś wspomoże...nie moge spać,żyć bez 848...

 

 

ps.....pewnie, że nie.... bo kupić moto to jedno, a dbać i doprowadzić do używalności to drugie... bardzo chętnie przyjmę datki na 848...

 

 

Zulus dobrze prawi..

pozdrawiam Zulus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF !! o co kaman?? po co wam to moto po przejściach??

 

ogłoszenie jest tak zachęcające, że szok! z tych kilku zdań wynika tyle, że po przeczytaniu ich mam wrażenie że Pani tak naprawdę nie chce sprzedać moto! nie róbcie jej na złość...

 

"Nie odpowiadam na zapytania za pomocą serwisu czy smsy-nie masz kasy na telefon=nie masz na kupno motocykla. PROSTE.

Nie chcę motocykla na nic zamienić!!!-poza gotówką.

Nie znoszę negocjacji przez telefon(telemarketerom typu "dam 3 tyś"- Z góry dziękuję!!!)

ZAPRASZAM"

 

ale to moje subiektywne wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martini... Jeżeli sprzedawałeś za pomocą allegro jakikolwiek pojazd to powinieneś wiedzieć, że inaczej się nie da.

Chyba, że chcesz mieć 2067453720 telefonów i wiadomości dziennie od ludzi, którzy będą chcieli kupić za pół ceny, zamienić na snopowiązałkę, kozę, żonę czy nokię 3310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę słów ode mnie:

Nienawidzę sms-ów - i dlatego czasem też umieszczam podobne "warunki" kontaktu.

Używałem też podobnych zdań w aukcjach.

Dla mnie jest po prostu KONKRET. Ktoś będzie chciał kupić, a nie pogadać o du** Maryni - to ZADZWONI, a nie będzie mi skrobał eski.

Info o SPRZEDAŻY, a nie ZAMIANIE też wiele mówi - i dobrze.

Wiadomo, że motocykl (obojętnie w jakim stanie, wieku, przebiegu) osoba POWAŻNIE zainteresowana będzie oglądała - a na "odległość" raczej bym nie sprzedał mając świadomość prawnej możliwości zwrotu towaru.

 

Teraz o zrzucie:

Pomysł fazy zacny, miły itd.

Tylko jak zdecydować KTO zasługuje na taki gest ??

Przecież właściwie każdy z nas "groszem nie śmierdzi" i ucieszyłby się na "dotację z nieba" - jak nie na moto, to na sprzęgło, które właśnie padło, to na odbudowę po dzwonie. KTO zdecyduje KOMU dać zebrane pieniądze.

Piter stracił SC - no dobra - ma jeszcze 748, a enZo ?

Dla niego się nie będziemy zrzucać, bo wkurza ? (może ;) )

A może PIT-y przedstawimy do wyboru najbardziej potrzebującego ?? ;) :lol:

 

Powtarzam - pomysł OK

Warunki niezbyt jasne.

 

ot, moje 3 grosze wtrąciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mnie zaskoczył, oczywiście bardzo pozytywnie, ale fakt , nie zasługuję na taki gest . To bardzo miłe, ale muszę sam do tego dojść.

 

dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini... Jeżeli sprzedawałeś za pomocą allegro jakikolwiek pojazd to powinieneś wiedzieć, że inaczej się nie da.

Chyba, że chcesz mieć 2067453720 telefonów i wiadomości dziennie od ludzi, którzy będą chcieli kupić za pół ceny, zamienić na snopowiązałkę, kozę, żonę czy nokię 3310.

 

sprzedałem ponad 260 aukcji różnych rzeczy :D, ale nie zdążyło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę słów ode mnie:

Nienawidzę sms-ów - i dlatego czasem też umieszczam podobne "warunki" kontaktu.

Używałem też podobnych zdań w aukcjach.

Dla mnie jest po prostu KONKRET. Ktoś będzie chciał kupić, a nie pogadać o du** Maryni - to ZADZWONI, a nie będzie mi skrobał eski.

Info o SPRZEDAŻY, a nie ZAMIANIE też wiele mówi - i dobrze.

Wiadomo, że motocykl (obojętnie w jakim stanie, wieku, przebiegu) osoba POWAŻNIE zainteresowana będzie oglądała - a na "odległość" raczej bym nie sprzedał mając świadomość prawnej możliwości zwrotu towaru.

 

Teraz o zrzucie:

Pomysł fazy zacny, miły itd.

Tylko jak zdecydować KTO zasługuje na taki gest ??

Przecież właściwie każdy z nas "groszem nie śmierdzi" i ucieszyłby się na "dotację z nieba" - jak nie na moto, to na sprzęgło, które właśnie padło, to na odbudowę po dzwonie. KTO zdecyduje KOMU dać zebrane pieniądze.

Piter stracił SC - no dobra - ma jeszcze 748, a enZo ?

Dla niego się nie będziemy zrzucać, bo wkurza ? (może ;) )

A może PIT-y przedstawimy do wyboru najbardziej potrzebującego ?? ;) :lol:

 

Powtarzam - pomysł OK

Warunki niezbyt jasne.

 

ot, moje 3 grosze wtrąciłem...

 

 

A ja uważam że może nie to moto, ale coś innego powinien dostać nasz PABLO, jest mega gość i przyjaciel !

 

Nagroda na wzór Fair-Play, (przyznawana w World Rally Championship) , tylko może "GoodFriend" lub "TheBestMan" or "TheBestMen", so? Jak się podoba?

 

Raz w roku na DesmoMeetingu, można by przyznawać taką nagrodę, na którą się dobrowolnie zrzucą klubowicze, a przyzna się ona sama osobie która zasłuży, tak jak wg. mnie PABLO, gdy nie będzie takowej sytuacji, za którą można by uhonorować nią jakąś osobę, ceremonia taka nie odbędzie się...

Ale to nie o tym wątek.

dziękuję za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażałem sobie,że można to zrobić w prosty sposób.Konto,wpłata,jednego dnia aby nie było czasu na odkładanie tematu aż do zapomnienia lub zaniechania.Liczyłem na taką pierwszą falę spontaniczności.W sumie coś dobrego dla obdarowanego i radocha dla każdego kto się dołozył.Temat okazał się trudniejszy,bo tyleż opinii ilu ludzi.Pytanie czy to potrzebne,czy musimy się zastanawiać nad stanem motoru,nad kosztami kolejnego serwisu,nową kierownicą.Tego temat nie dotyczy,dotyczy natomiast pierwszego motocykla i radości z tegoż.Tym razem nie wyjdzie ale pomysł wywołał chyba pozytywny odzew...może więc na meetingu uda się ruszyć konstruktywnie podobną inicjatywę :D ... Kamyk powodzenia z 848 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.