Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
davidson

Tarcze sprzęgłowe do SS 900

Polecane posty

Witam,

Zdecydowanie kupię tarcze sprzęgłowe do SS-a 900. Moje się już tak wyklepały że mają ponad 2mm odstępu pomiędzy koszem (!)

Myk w tym, że nie mam za dużo kasy aktualnie ... :(

Tarcze mogą być używane, ale w znośnym stanie. Kosz mam stalowy to i tarcze muszą być stalowe.

Chyba, że ktoś ma do sprzedania cały zestaw (kosz i tarcze) aluminiowe, to też chętnie przyjmę.

Oczywiście używane - ale jeszcze nadające się do eksploatacji :) ... bo z moich to mogę sobie co najwyżej Frisbee zrobić! :D

 

Poratujecie kolegę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś na półkach używane tarcze od monstera 900 Sie 2001. Jeżeli Ci spasują to już je masz. Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo! To fajnie :) Jeśli masz stalowe tarcze to chętnie wezmę. Podrzuć mi na priva jeszcze może jakieś zdjęcie lub dwa, jak możesz. I ile byś chciał za nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś już nic Ci nie wyślę. Jutro po robocie coś zorganizuje. Tarcze masz . Opłacisz przesyłkę. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już nic Ci nie wyślę. Jutro po robocie coś zorganizuje. Tarcze masz . Opłacisz przesyłkę. Ok?

 

OK! :)

Super dzięki! :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.