Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
szlak

Modyfikacje wizualne i mechaniczne Waszych Streetfighter`ów

Polecane posty

Temat uważam ,że wart zaistnienia... żeby o tym nie gadać w dziale "pochwal się swoim streetfighterem"

Proponuję zacząć tu dyskusję na temat wszelakich zmian/ulepszeń i "ugorszeń" ;) waszych moto i tych wizualnych i tych mechanicznych.

 

Na start zapytam się o klamki w waszych moto.

Ja mam u siebie zmienione na regulowane krótkie womet`y niestety jeszcze nie składane... regulacja w nich działa pięknie i na tyle lekko ,że można jej dokonywać bez problemu jadąc.

Prawa jak to prawa, hamulec jednym palcem kontroluje się w tym moto nawet do momentu stanięcia dęba... Ból jest przy sprzęgle... samo z założenia nie działa lekko a jak dołożymy do tego klamkę na dwa palce to ... od dwóch dni czuję ,że używam sprzęgła... teraz zagniatam namiętnie taką małą piłeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2wheels what a f... is wysprzęglik i jak to działa??

z tym sprzęgłem to już coraz lepjej... całe dnie w pracy zagniatam sprężyne... głupio będzie tylko mieć lewą rękę grubszą od prawej ;))))

 

piękna sztuka ta na mobile... doinwestowana ,że aż miło... Twoja przyszła?? czy już u Ciebie w garażu? najbardziej podoba mi się jednoznaczna rezygnacja z pasażera :DDD

powiedz mi co to jest za złote ustrojstwo na kierownicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2wheels what a f... is wysprzęglik i jak to działa??

z tym sprzęgłem to już coraz lepjej... całe dnie w pracy zagniatam sprężyne... głupio będzie tylko mieć lewą rękę grubszą od prawej ;))))

 

piękna sztuka ta na mobile... doinwestowana ,że aż miło... Twoja przyszła?? czy już u Ciebie w garażu? najbardziej podoba mi się jednoznaczna rezygnacja z pasażera :DDD

powiedz mi co to jest za złote ustrojstwo na kierownicy??

 

Tu masz np. wysprzęglik EVR:

http://www.bellissimoto.com/EVRClutchParts.html

 

ta na mobile to maszynka desmofightera, zobacz np tutaj:

viewtopic.php?f=110&t=3173&start=60

 

a na kierownicy jest oczywiście amor skrętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie... wiedziałem ,że już go gdzieś widziałem... sztuka godna naśladowania

 

teraz znów zamiast brać się za pracę to dokształacam się z mechaniki stosowanej i czytam o wysprzęgliku pospolitym ;)

 

pojeżdżę jeszcze i zobaczę czy się przyzwyczaję...jak nie to i tak pierwszym krokiem będzie pewnie z uwagi na koszty zmiana klamki na długą

 

albo zaciśnięcie zębów i "twardym trzeba być a nie miętkim" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.