Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
davidson

ST4S

Polecane posty

Szkoda tylko że brak kontaktu telefonicznego - wcześniejsze doświadczenia podpowiadają mi że to ściema i próba wyłudzenia kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry już jest odp. :lol: :lol: :lol:

 

"Mam nadzieję, że zrozumiecie moją polskiego, ponieważ nie jest zbyt

dobre, ponieważ mam pracować tylko na 1 rok w Polsce.

Jestem z Hiszpanii, Madrycie i to był mój rower żona.Zmarła 4

miesiące

temu w wypadku samochodowym i teraz mam do sprzedania swój motocykl,

ponieważ mam pewne problemy finansowe rodziny i jest zły Wspomnienia dla

moich 3 dzieci.Motocykl jest w idealnym stanie, bez żadnych problemów i

wad, a usługa została wykonana w czasie, ponieważ ten motocykl był

moja

miłość żony.Motocykl jest ze mną w Hiszpanii w złożeniu

przedsiębiorstwa

żeglugowego, ponieważ jeśli jesteś zainteresowany kupić motorcyle

dołożymy transakcji w sposób bezpieczny dla pieniędzy i dla mojego

motocykla.Jeśli nadal zainteresowany odpowiedz mi z powrotem i wyjaśnię

Ci więcej jak możemy dokonać transakcji.

Więcej informacji można skontaktować się z firmą transportową z mam

kontrakt do dostarczenia motocykla."

 

Jak zawsze naciągacze liczą na idiotów :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Na identycznej zasadzie dzialala jakas rumunska mafia w niemczech. To samo auto (zazwyczaj czarne, dopasione, z wielkimi felgami) pojawialo sie w ogloszeniach na raz z cenami o kilka tys euro od siebie, ale zawsze duzo duzo za niskiej. O dziwo mafia miala "klientow"... nawet kiedys widzialem program w ichniejszej tv gdzie ostrzegali przed takimi "bezpiecznymi okazjami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuśćcie go sobie. Jak szukałem swojego to samo ogłoszenie się pojawiło jakoś w majówkę. Wówczas wpisane były Katowice, jako miejsce postoju i był trochę tańszy (EUR 3000).

 

Postanowiłem, że nie odpuszczę i pociągnę korespondencję. Wymieniłem łącznie chyba z 8 maili, w każdym prosząc o nr telefonu - nie udało mi się go uzyskać. Nie udało mi się również uzyskać adresu postoju - zaproponowałem, że mój znajomy z Hiszpanii podjedzie i obejrzy motocykl. Niestety okazało się to niemożliwe, ponieważ motocykl stał już w kontenerze w "firmie transportowej" i czekał już tylko na mój adres do wysyłki. Podobnie jak adresu jegomościa - nie udało się wyciągnąć nazwy i adresu firmy transportowej.

 

Bezpieczeństwo transakcji zapewniała wspomniana firma transportowa. Polegało ono na tym, że pieniądze na motocykl należało przelać na jej konto, a nie sprzedającego :D Następnie, jeśli cokolwiek w motocyklu się nie spodobało po jego odbiorze - wystarczyło to powiedzieć kurierowi, a ten miał oddać kasę i zabrać motocykl z powrotem do Hiszpani :)

 

Korespondencja urwała się kiedy poprosiłem właśnie o adres i nazwę firmy transportowej, gdzie stoi kontener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.