Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Nosb

Nosb'owa krzyzowka 692 :)

Polecane posty

Dlaczego grzaski ? Immo to immo zabezpieczenie przed kradzieza :) Kupilem uzywany silnik ze sterownikiem , wywalenie immo to nie jest cofanie licznika i nikt mi nie zabroni tak samo jak rozwalenia ecu mlotkiem bo to moja sprawa co robie z moim sprzetem :) Moge albo to dokodowac wszystko do kupy ( czyli ster z 695 , a licznik z 620 ) ale nawet nie wiem czy to wykonalne fizyczne bo elementy z innych motocykli i moze byc jakis problem. A wyrzucic immo jest latwiej. Immo wywalasz ze sterownika silnika :) Bo to on odpala silnik ;) i jesli nie ma wpisanego go to startuje od razu , jesli ma to komunikuje sie z liczikiem i jesli nie jest to wszystko sparowane ( licznik , kluczyk , sterownik silnika ) to nie odpala . Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod immo jest również zapisany w sterowniku, fabrycznie sterownik jest również sparowany z zegarami. Trzeba wymazać kod immo, by sterownik zagrał z innymi zegarami. Oczywiście immo (w zegarach) musi widzieć kluczyk (transponder) sparowany z danymi zegarami. To tak bardzo w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w autach :) Tylko ze z ducati nie mialem przyjemnosci do tej pory:) Tak czy siak w tym tygodniu uda sie pewnie rozwiazac problem i w koncu przejechac moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caly czas jest na allegro on i smiem twierdzic ze moj wyglada sporo lepiej :)

 

BTW o gustach sie nie dyskutuje wazne ze mi banan z ryja nie schodzi jak na niego patrze sobie :) Pozatym mam go miesiac a niektorzy rok sie zbieraja ze zmiana kierunkow :) Grubsze mody moze nadejda , moze sprzedam moze mi spadnie na niego meteoryt ... Sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i u mnei bylo podobnie :P Tylko kupilem w piatek wieczorem a weekend mialem impreze wiec zaczalem w poniedzialek ;)

 

Po prostu lubie bialy :)

 

Sam styl tez kiepski bo prawie nic nie zmienilem poza odswiezeniem z racji czasu i kasy :) I jest to nie dosc ze moj pierwszy moto od daaawan to pierwszy ducati i ktory modyfikuje wiec kiepsko u mnie z wyczuciem co mu pasuje a co nie ale mi sei podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci mowie, ogladaj ten watek ktory wkleilem.

Im wiecej ogladasz, tym bardziej sie wyrabiasz, si?

Jedna felga biala, jedno ramie felgi, obszycie kanapy, zbiornik jedno, dwu, trzy kolorowy, silnik w lakier, polerowany surowy, selektywnie polerowany.

Jest tego od cholery a mozesz nawet nie wiedziec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki... kolejny biały Monster przy którym będą padały pytania a czemu malowany... :D

 

Mi się bardziej w oryginale podobał - tutaj - ot kolejny biały malowany Monster. Srrry man... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosb, bardziej chodzi mi o "osłuchanie" się :)

Im wiecej ogladasz tym lepiej. I zamiast wymyslac kombinacje "czy takie polaczenie bedzie pasowalo", moze sie zdarzyć ze juz ktos to zrobil i ulatwi ci wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem :) Poki co jest jak jest i nic wiecej z tym nie robie :)

 

BTW musieli przycialem wydeszki i faktycznie lepiej wyglada :)

 

Teoretycznie jutro powinienem miec tez sterownik wiec moze w koncu uda sie przejechac :) :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jutro powinienem miec tez sterownik wiec moze w koncu uda sie przejechac :) :roll:

 

Według nieoficjalnej forumowej nomenklatury, właściwym słowem jest "Theoretycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.