Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
SCHNNAZZI

Znowu nie chce zapalić!!!!!

Polecane posty

Jak w temacie. Wczoraj chciałem zapalić Ducati no i nic. Akumulator miesięczny. Paliwo jest. Kręci bardzo dobrze i tak jakbychciał zapalić, ale nie zapala. Czy to może wina świec?

Zaznaczam, że latałem sporo w środę i nie było z Ducati problemu, do wczoraj ;/

Ale słuchajcie kupowałem dokładnie rok temu świece Championy, no i czy tak szybko by zdechły?

Zrobiłem raptem max 3tys kilometrów na nich. Dzisiaj je sprawdzałem, są z deka upalone, ale to standardowy widok.

 

Także proszę o waszą sugestie?

W samochodzie nie pamiętam już kiedy wymieniłem świece :D a tu?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem nowki ngk iridium przejechalem sie raz kolo komina i na drugi dzien trup... obydwie byly pekniete na izolatorach... kupilem druga pare z ktora obchodzilem sie jak z jajkiem i jest ok. najwidoczniej byla to moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kupić gaźnikowy! ;)

 

A tak serio, to silnik spalinowy działa w bardzo prosty sposób. Usterkę można szybko wykryć drogą dedukcji. Paliwo i powietrze muszą w odpowiednich proporcjach dostać się do cylindrów - sprawdź nie tylko paliwo w baku, sprawdź filtr i przewody - może jest zaciśnięty i paliwo nie dochodzi. Sprawdź też filtr powietrza.

Jeśli iskra jest OK. a paliwo i powietrze dochodzi do wtryskiwaczy to problem jest bardziej skomplikowany i potrzebna jest wizyta u mechanika - może być zły skład mieszanki albo wiele innych powodów...

Proste! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jak juz nie chce zapalic to i tak jest <font color='red'>[desmo]</font>, bo odrazu zalewa swiece wiec chcac znowu probowac trzeba przeczyscic swiece...

 

Tak to u mnie wygladalo, jak nie zapalal to odrazu czyszczenie i zawsze zalane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak zalazne swieczki to iskry moze niebyc .Wykrec jedna wluz w fajke i luknij czy jest iskra,ja mialem podobny problem ale z jednym garem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.