Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

davidson

Ducati Single

Polecane posty

Widziałem, że na Desmo Mittingu w Jarocinie (na którym niestety nie mogłem być osobiście) był ktoś na singlu z lat '60 :shock:

Na moje niefachowe oko to 175 TS? Ciekawy jestem historii tego motocykla, jaki to model, rocznik i w ogóle ... :)

 

Może właściciel zawita na nasze forum? Może się zapisze? Może opowie nam coś więcej o tym okazie ... niewiele jest singli Ducati w naszym pięknym kraju ... i żadnego na naszym forum ;)

 

Aha, zdjęcia pożyczyłem od Pepika ;)

DESMO MEETING (54 of 1).jpg

DESMO MEETING (55 of 1).jpg

DESMO MEETING (52 of 1).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawdopodobnie 175 T - wskazuje nr ramy, oraz brak wzmocnień przy podnóżkach pasażera, z tym, że siedzenie ma stylizowane na garbikową S-kę, właściwie garbik powinien być łagodniejszy oraz powinien być pasek w poprzek siedzenia...filtr powietrza występuje w postaci okrągłej chromowanej puszki ( po konserwie hehe)...no i inne tylne amortyzatorki...

Motocyklem prawdopodobnie przyjechał Węgier.

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgier!? To szacunek, kawałek drogi ... chyba, że przyjechał na przyczepce ;)

No nic, skoro to nie Polak to mam jeszcze szanse mieć pierwszego singla na naszym forum! ... za kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węgier!? To szacunek, kawałek drogi ... chyba, że przyjechał na przyczepce

Wydaje mi się, że Węgrzy przyjechali samochodem (bez przyczepki)

 

A właściciel to chyba nasz jest - Polak znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę być może Prezidente Wam powie, On to witając szanownych gości, intencję obieżyświatów z dalekich krain sprawdzał....

 

Gdzieś chyba widziałem fotkę z tablicą rejestracyjną i miała literkę H ( Hun-gary) :mrgreen:

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boa    0
Czyli jednak nasz :) To może się ujawni na forum? ;)

Są ludzie, którzy nie odczuwają w ogóle takiej potrzeby, jeśli jest prawdziwym oldschoolowcem jeżdżącym takim zabytkiem, to zapewne należy do tej właśnie grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zdjęcie - w galerii Jakitakiego ( Desmomeeting Jarocin-Fotki, fotki...)... motocykl z Polski- z Krakowa.

 

Pozdr. J-999

 

P.S.

Macie rację z tymi ludźmi, i wcale nie trzeba się temu dziwić, weźmy takiego Ryśka z Desmostodoły- Jedwabne, jeden z niewielu speców od Ducati, generalnie jeden z 3 najlepszych mechaników motocyklowych w Polsce, ma chyba 10 szt Ducati, a jak dobrze pójdzie, będzie więcej, a na Forum wcale go nie ma...po prostu nie ma czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Janek wiesz, jak Rychu ma chwilkę wolnego czasu, to się woli motocyklem przejechać niż odpalać diabelski wynalazek zwany komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0

To ducati jest Tomka Pięcińskiego z Krakowa

Przyjechał z żonką, i dwoma moto. Był jeszcze Monster.

Podejrzewam ze jest gdzieś na Forum. Ale Tomek jest bardzo zabiegany wiec trudno bedzie go tutaj złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.