Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
martini

ST 1200 cencept

Polecane posty

Hmm.. Ducati w Mediolanie zawsze coś z rękawa wypuszcza, a to nie wygląda do końca jak fotoshop ;) Chociaż najbardziej liczę na powrót czegoś z linii retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istotnie tak miałaby wyglądać nowa seria ST

 

Nie podoba mi się tak samo jak nie podoba mi sie nowa multistrada. Poniekąd ta subiektywna ocena wynika z tego że takie uzytkowanie motocykla jest całkowicie poza moja strefą zainteresowań.

Niemniej tak jak nowa Multi tak i taki ST-k jak na powyższych fotkach biją na głowę stare wersje. Może też dlatego że coś brzydszego trudno było zaprojektować. :D

 

Jak na tę klase motocykli to fajny byłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... biją na głowę stare wersje. Może też dlatego że coś brzydszego trudno było zaprojektować. :D

Jak na tę klase motocykli to fajny byłby.

Jak mawiają są różne gusta... Ja ze swojej estetrojki zadowolony jestem bardzo i najzwyczajniej w świecie mi się ona podoba, Czego nie mogę powiedzieć o Multi... Ten model wygląda fajnie ale... Zresztą ten koncept widziałem już ze 2 lata temu więc nie wiem czy to w ogóle jest przypadek do rozważań... A szkoda bo zapewne będę musiał pomyśleć o zmianie i teraz nie bardzo wiem na co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany, że nowy ST będzie bił na głowę resztę stawki w swojej klasie, jednak jeśli silnik będzie jeden wszędzie, to niestety zbiornik paliwa powinien tu mieć z 35l :lol:

Generalnie w Ducati brakuje jednostki, która woziła by STka po europie z kulturą, a nie tylko od stacji paliw do stacji paliw ;)

Ja na swoim zrobiłem rekordową ilość 358km :) i jestem pod wrażeniem, ale tylko na 100KM no i euforia upadła :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Ja jestem rekami i nogami za poszerzeniem oferty o motocykle ktore zniknely - SS i ST.

TYLE ZE nie rozpedzalbym sie z optymizmem - te koncepty, to tylko cwieczenia http://www.bar-design.net/

Zobacznie sobie tutaj http://www.bar-design.net/portfolio/BAR ... E_2012.pdf co przedstawili (np wizje Diavela...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo bym sie cieszyl z nowego ST'ka ze stajni naszych zainteresowan. Niestety mam watpliwosci, ze taki projekt ma szanse na seryjna

prodokcje. Statystyka tegorocznej sprzedazy typow nowych moto w Niemczech potwierdza coroczne zanikanie typu tourer/sporttourer:

-17,1% w porownaniu z rokiem 2011 (styczen-sierpien). Jedyne 5891 jednostek w porownaniu z 27781 allround/naked bike lub

19650 jednostek enduro/supermoto. Nawet sprzedaz chopperow jest dwa razy wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w tego typu moto, inni producenci montują automatyczne skrzynie, z możliwością sekwencyjnej ich zmiany, (cruise control)tempomaty.

Ten koncept, bez takich zmian się już nie sprzeda, bo to co oferują, to już za mało jak na wygodnego, "wielkiego" turystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.