Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Fifi346

SuperSport 600 z lat 90 opinie

Polecane posty

Witam

Co sądzicie o SuperSportach z przeciągu lat 90? Bo znalazłem takie jedno cudeńko z 94 roku w stanie oryginalnym i szukam jakiś opinii na ten temat. Gdzieś wyczytałem że są to modele jeszcze nie zepsute nadmierną ilością elektroniki.

Dokładniej chodzi mi o ten egzemplarz:

 

http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikes/4112846

 

Wiem że do zrobienia są paski rozrządu i nie wiem w jakim celu jest umieszczona szara taśma na zbiorniku paliwa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim celu jest umieszczona szara taśma na zbiorniku paliwa.

 

Może owner nosi "nabiał" w prawej nogawce, co może skutkować zdzieraniem lakieru na zbiorniku mimo istniejącego tankpada ? ;) :lol:

No chyba, że Mu zbiornik cieknie w tym miejscu... :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupienie dobrej 600tki z tamtych lat graniczy z cudem, czy to będzie SSsiak czy monster to będzie to kłopotliwa maszyna. Często mają mocno zmęczone silniki i zajechane, nigdy nie serwisowane gaźniki których ponowne ustawienie jest już niemożliwe.

 

Ale są wyjątki od reguły, jednak wtedy tanie zazwyczaj nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema. posiadam takowego SS-a , zakupiłem go z przebiegiem 65tys. w bdb stanie oryginalnym. w moich rekach zmienił stan wizualny , techniczny jest prawie w oryginale, i nie mogę narzekać ze się psuje itd. teraz mam 78tys. i leci dalej w górę. pali jeździ , bez usterek. ten z aukcji ma 54 tys.km to tak średnio. jak moto zadbany to długo pojeździ przy dobrej opiece właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czasie pracy zarobkowej w Niemczech (by kupić motocykl-miała być honda) ale jak go usłyszałem to masakra. wiedziałem ze będzie mój. i polami (1km) do swojej haty, a później bus do Kraju. teraz myślę nad czymś większym ,z wielkim żalem i bólem bym go sprzedał komuś w temacie włoszczyzny,bo tyle pracy i serca co włożyłem to naprawdę szkoda mi go by było byle komu i za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaganiasz SS czy nie? jaki talar?

 

czekam na wieści od kupca, co gdzie,kiedy i za ile to będę wiedział jak znajdzie chwile czasu żeby wpaść do mnie obejrzeć dusie,no i wtedy sam będę wiedział konkrety. na razie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.