Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Redjasper

Oddam w dobre ręce Porshe 911 GT3 RS

Polecane posty

DSCF6441.JPG

 

DSCF6442.JPG

 

DSCF6443.JPG

 

DSCF6440.JPG

 

DSCF6444.JPG

 

DSCF6445.JPG

 

DSCF6446.JPG

 

DSCF6447.JPG

 

DSCF6448.JPG

 

DSCF6449.JPG

 

Idealny prezent na Mikołaja dla pociechy w wieku 6+.

 

Mam trochę mocniejsze zabawki, a sądziłem że ta będzie doskonała do ganiania się z kotem po mieszkaniu - jednak za słaby by sobie podriftować.

 

Porshe z kolekcji biedronkowej. Dla starego konia zbyt słaba, ale dla małego rajdowca jak znalazł.

 

Podaj mi tylko adres wysyłki, a ja Ci go wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O no maszszsz, kurrrde... a właśnie dzisiaj z dokładnie takim samym zamiarem kupiłem sobie Ferrari... jeszcze nie rozpakowałem, a już wiem, że będzie rozczarowanie :( gdybym wszedł na forum i zobaczył tego posta wczoraj... byłbym dziś bogatszy o 80zika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no maszszsz, kurrrde... a właśnie dzisiaj z dokładnie takim samym zamiarem kupiłem sobie Ferrari... jeszcze nie rozpakowałem, a już wiem, że będzie rozczarowanie :( gdybym wszedł na forum i zobaczył tego posta wczoraj... byłbym dziś bogatszy o 80zika :/

Takim samym zamiarem w sensie driftowania? Zawsze można okleić opony taśmą bezbarwną i dać większe napięcie z innego ogniwa, ale i tak sterowanie nie jest analogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla maluszka to będzie szał... dla mnie niestety nie:):) mam rustlera vxl, który zapierdziela ponad 70 km/h, a to gówienko chciałem kupić do mieszkania do zabawy, ale mi nie podszedł:)

 

Dziecko na pewno będzie miało frajdę... groszek oddaj komuś w rodzinie - ja takiego malucha zdatnego do zabawy nie mam, więc oddaje w inne ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam rustlera vxl i dla mnie Ferrari jest całkiem niezłe :lol: Strasznie słaby skręt ma jak na domowe warunki, ale popyla całkiem spoko :) Ciekawe jaki inne mają promień skrętu, bo się zastanawiałem jeszcze nad X6... kupilem z myślą o siostrzeńcu, a póki co sam się bawię lepiej niż on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.