Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
ropuch15

ale cena

Polecane posty

czy tylko ja nie widzę gdzie ten motocykl jest do obejrzenia?

 

Arachnia chce nas zabrać na wycieczkę laguną po to 749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ta cene tylko brac i na tor go robic

Coś mi się zdaje, że KAŻDY świeżo kupiony trzeba "robić" - czy na tor, czy na ulicę...

A tu BANKOWO opony, aku - reszta tak samo, jak w każdym innym, czyli wyjdzie podobnie do innych ogłoszeń.

No Bialy dajesz

:lol: Mogę jedynie spróbować zrobić więcej i dokładniejszych zdjęć - ze mnie żaden znawca, a już na pewno "rzeczoznawca" ;) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ta cene tylko brac i na tor go robic

Coś mi się zdaje, że KAŻDY świeżo kupiony trzeba "robić" - czy na tor, czy na ulicę...

A tu BANKOWO opony, aku - reszta tak samo, jak w każdym innym, czyli wyjdzie podobnie do innych ogłoszeń.

No Bialy dajesz

:lol: Mogę jedynie spróbować zrobić więcej i dokładniejszych zdjęć - ze mnie żaden znawca, a już na pewno "rzeczoznawca" ;) :lol:

 

To jak możesz to spróbuj bo ja też jestem bardzo ciekawa czy stan faktyczny jest taki sam jak opis czy może jednak jeszcze znajdzie się litania od Ciebie co trzeba zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie humorki... :lol:

Teraz na poważnie:

Niestety - praca nie pozwoli mi na szybsze umówienie się ze sprzedawcą, niż na piątek, a być może dopiero na sobotę.

Postaram się zrobić kilka(naście) :mrgreen: zdjęć i wybadać sprzedawcę.

Żeby nie było niedomówień: NIE JESTEM MECHANIKIEM, więc te kwestie pozostaną do wyjaśnienia przez kogoś innego.

Jak tylko będę miał jakieś wieści - dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biały, ale nos masz, olej w spalinie potrafisz chyba wyniuchać???

No i komplecik imbusików w kieszeń, do rozkręcania pokrywy sprzęgła...

Już to widzę, wpada Biały, i zamiast :dzień dobry, dobiera się do sprzęgła...panie, panie, a o co chodzi zapyta pewnie zdegustowany sprzedawca, Biały odpowiesz: chce zobaczyć od czego się Ducaty zaczynają psuć, pomarudzisz, że panewka stuka, że krzywa tarcza, i cena 60% w dół hahaha :mrgreen:

Bierz od razy 5-6 tys koła ze sobą :lol: mmoże być deal życia, czego Ci życię( czę- kuźwa :lol: )...

 

 

Pozdr. J-999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.