Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Jurek

Może ktoś oglądał ?

Polecane posty

Motocykl już był opisywany na tym forum w dziele znalezionych, poszukaj dobrze. Stoi na allegro już od ponad pół roku, na początku wołali z niego koło 40tys. z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś coś więcej bo przeszukałem cały dział i nic konkretnego na temat tego ducata nie znalazłem.

Może jest ktos na forum z Koszalina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena którą uzgodniłem za 998 nie różni się wiele od tej 996 w dziale sprzedam . Myślę że lepiej kupić 998 z polskiego salonu i podobno "bezwypadkowa" - ale to podobno. Dlatego szukam kogoś z okolic Koszalina aby popatrzył bo ja mam 800km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
996 to nie 998 - jakoś to drugie jest większym rarytasem, no zostajesz jeszcze 916...

 

Ja to jak baba trochę jestem :D W tych modelach głównie mi się wygląd podoba :D osiągów i tak nie byłby ich w stanie wykorzystać - stąd ja bym najchętniej z Ducatów sportowych - obok Monstera postawił 748 (bądź 749) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
996 to nie 998 - jakoś to drugie jest większym rarytasem, no zostajesz jeszcze 916...

 

Ja to jak baba trochę jestem :D W tych modelach głównie mi się wygląd podoba :D osiągów i tak nie byłby ich w stanie wykorzystać -

Tyle że 996 różni się wyglądem od 998 ;)

 

Że o róznicach silnikowych nie wspomnę i to nawet nie w kwestii osiągów. To po prostu dwa zupełnie różne motocykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
996 to nie 998 - jakoś to drugie jest większym rarytasem, no zostajesz jeszcze 916...

 

Ja to jak baba trochę jestem :D W tych modelach głównie mi się wygląd podoba :D osiągów i tak nie byłby ich w stanie wykorzystać -

Tyle że 996 różni się wyglądem od 998 ;)

 

Że o róznicach silnikowych nie wspomnę i to nawet nie w kwestii osiągów. To po prostu dwa zupełnie różne motocykle.

 

A to ja tym razem czysto wizualnie kukam - kwestie techniczne JA pomijam.

 

I aż tak bardzo się nie różnią :D (choć oczywiście masz rację) - ogólnie ;)

 

Sorrka za generowanie offtopu :D Zima temu sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0
Witam kolegów

 

Czy ktoś z kolegów oglądał, macał może coś powiedzieć;

http://moto.allegro.pl/ducati-998-bipos ... 46774.html

 

przeniesione

chińskie ostrzeżenie (regulamin, pkt.29 :evil: )

 

magda

 

 

Jurek, jesli szukasz superbike to Frencci planuje sprzdac swój sprzet. Moze warto by rozatrzec tą kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.