Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
krl

Kupie kamerę GoPro Hero 2

Polecane posty

krl    0

Jak w temacie, jeżeli ktoś nosi się z zamiarem wymiany na nowy model lub sprzedaży proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie, jeżeli ktoś nosi się z zamiarem wymiany na nowy model lub sprzedaży proszę o info.

 

Na Ebay'u w US mozna kupić w dobrej cenie GoPro 3 silver edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
znalazlem takie coś na Allegro:

 

http://allegro.pl/kamera-gopro-hd-hero2 ... 32064.html

 

zastanów się nad kamerką Drift HD Ghost, jest rewelacyjna.

 

 

Dzięki, faktycznie ta kamera Drift prezentuje się dobrze - choć jak dla mnie ilość mocowań i jakość mocowań GoPro to klasa sama w sobie. Ale faktycznie Drift wchodzi na moją listę poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie maja wiele klopotow z malym Driftem. Chodzilo o cos z software-m. Czesto sie wylaczala, zawieszala i musieli odsylac do producenta nawet po kilka razy. Poczytaj o niej opinie nim kupisz bo wyglada na to, ze jest gorsza od swojej poprzedniczki.

Ja mam Drift HD 170 (1080p), oprocz wiekszych wymiarow i jak mowiles przedtem, mniejszej ilosci uchwytow niz GoPro, sprawuje sie niezle i cena jest rewelacyjna jak na taka jakosc filmow. Jedynie trzeba uzyc zewnetrzny mikrofon (grosze) by bylm czysty dzwiek.

http://www.ebay.co.uk/itm/DRIFT-HD170-S ... 2ec4866b44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

Że też zawsze coś jest nie tak. Jak już myślałem, że wiem czego chcę to pojawią się ale. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem kupić GoPro, ale po przeczytaniu opinii użytkowników i porównań do Drifta, zdecydowałem się na Ghosta. W testach wypada rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio GoPro 3 silver, co prawda nie miałem okazji sprawdzić jej na moto ale na wakacjach spisała się rewelacyjnie

wbudowane wifi aplikacja na smartfon i można szaleć

mam nadzieję że uda mi się wyrwać na nartki i tam ją przetestować

Polecam gopro, aczkolwiek konkurencji nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo, czy uprzedziłeś mnie na allegro?

 

Nie, to nie ja. Chciałeś kupić tego Ghosta na Allegro ( "nietrafiony prezent" ) ? Wczoraj go znalazlem i też chcialem go kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Pablo, czy uprzedziłeś mnie na allegro?

 

Nie, to nie ja. Chciałeś kupić tego Ghosta na Allegro ( "nietrafiony prezent" ) ? Wczoraj go znalazlem i też chcialem go kupić...

 

Myślałem, że to ty - miąłem kliknąć " Kup Teraz" a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo, czy uprzedziłeś mnie na allegro?

 

Nie, to nie ja. Chciałeś kupić tego Ghosta na Allegro ( "nietrafiony prezent" ) ? Wczoraj go znalazlem i też chcialem go kupić...

 

Myślałem, że to ty - miąłem kliknąć " Kup Teraz" a tu niespodzianka.

 

Właśnie wszedłem na Allegro i już jej nie ma :( Była w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Nabłem ostatnio Hero3 Black, testowałem na razie w aucie i bardzo mi się podoba. Nie wiem czy warto teraz inwestować w 2-kę, w parametrach między hero2 a hero3 black jest przepaść, poza tym wifi pilot i telefon znacznie ułatwia życie. Kamerkę przywiozła mi koleżanka z usa kosztowała mnie ok. 1300pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
Cześć,

Nabłem ostatnio Hero3 Black, testowałem na razie w aucie i bardzo mi się podoba. Nie wiem czy warto teraz inwestować w 2-kę, w parametrach między hero2 a hero3 black jest przepaść, poza tym wifi pilot i telefon znacznie ułatwia życie. Kamerkę przywiozła mi koleżanka z usa kosztowała mnie ok. 1300pln.

 

 

 

Przyznam szczerze, że ja nie widzę dla siebie zastosowania tych wszystkich gadżetów w Hero 3 - oczekuje jedynie dobrego obrazu i dźwięku oraz łatwości montażu i obsługi.

Wszystkie te Wi-Fi, funkcje na telefonie to dla mnie czarna magia i zbędne bajery, których nigdy nie wykorzystam więc nie ma sensu za nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przepłacajcie - od bez mała 3 miesięcy bawie sie tym:

 

http://www.veho-uk.com/main/shop.aspx?c ... CAMMUVIHDi

 

kręci super filmiki - a cena.... 700 zł na fuul wypasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0
nie przepłacajcie - od bez mała 3 miesięcy bawie sie tym:

 

http://www.veho-uk.com/main/shop.aspx?c ... CAMMUVIHDi

 

kręci super filmiki - a cena.... 700 zł na fuul wypasie...

 

 

 

Mogę jedynie opierać się na filmikach z netu - a tym daleko do jakości GoPro że o Drift HD Ghost nie wspomnę. Zarówno obraz, który się przycina i dźwięk jest słabiutki w Veho a na tym zależy mi najbardziej by zarówno obraz jak i dźwięk był na najwyższym poziomie. Natomiast Veho dodaje do kamery imponujący zestaw montażowy i to jest plus.

Cena też jest zacna ale nie wiem czy nie lepiej jednak dołożyć 300zł i nie kupić GoPro bo do Drifta musiałbym dołożyć drugie tyle a to już przesada.

 

Takie mam przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jedynie opierać się na filmikach z netu -

olej net!!! dawniej wydawało mi sie, że to obiektywne testy np. 6 kamer... teraz wiem, że to stronnicze , wykonane na zamówienie filmiki!!

Też z początku na youtube oglądałem masę testów i zdziwiło mnie jedno: na kilku filmikach jednej kamery(jakość HD) są różnej jakości filmów tz. raz lekko zaczerwienia, innym razem wpada w niebieski, i wtedy pogadałem sobie z zaprzyjaźnionym fotografem - testy aparatów tez są tak robione (tz. stronniczo). Wystarczy dodać odpowiedni filtr i jakośc idzie w dół..

Zrób tak jak ja zrobiłem : zebrałem po 1-2 filmach z różnych kamer w jakości HD , wszystko wrzuciłem na plazmę 42" - konia z kopytami kto znajdzie róznicę!!!!!!!!!!

Kupiłem Veho - nie żałuję - tanio na full wpasie - jak ktoś chce to może dać za GoPro ponad 2 tysie z podobnym wyposażeniem i cieszyć się wypromowanym znaczkiem i tym, że dał ok. 30% na kolejny marketing. Ja postawiałem na niemal wogóle nie znaną w Polsce angielską markę i uważam, że nie ma potrzeby wydawać więcej złotówek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Mam go pro hero2. Mega zaleta jest możliwość montażu dosłownie wszędzie i na wszystkim. Jak nie ma czegoś w podstawowym pakiecie to jest cała masa akcesorii. Obraz jest stabilny i ostry w dobrych warunkach oswietleniowych, gdy jest ciemno nie ma cudów trzeba się doswietlac. Na pewno zaleta jest optyka oparta na soczewkach szklanych. Do 160km/h coś słychać w otwartej obudowie, potem już zaczyna wiać :) z minusów to brak celownika, czyli tak na prawdę nie wiesz co tak na prawdę filmujesz do momentu aż tego nie odtworzysz, cena akcesorii - no nie jest najtaniej, brak oprogramowania w zestawie do obróbki filmu. Mnie go pro przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam go pro hero2. Mega zaleta jest możliwość montażu dosłownie wszędzie i na wszystkim. Jak nie ma czegoś w podstawowym pakiecie to jest cała masa akcesorii. Obraz jest stabilny i ostry w dobrych warunkach oswietleniowych, gdy jest ciemno nie ma cudów trzeba się doswietlac. Na pewno zaleta jest optyka oparta na soczewkach szklanych. Do 160km/h coś słychać w otwartej obudowie, potem już zaczyna wiać :) z minusów to brak celownika, czyli tak na prawdę nie wiesz co tak na prawdę filmujesz do momentu aż tego nie odtworzysz, cena akcesorii - no nie jest najtaniej, brak oprogramowania w zestawie do obróbki filmu. Mnie go pro przekonało.

 

Możesz dokupić sobie ekranik na tylną ściankę kamerki i wtedy nie tylko widzisz w co celujesz, ale jak kadrujesz:) polecam!

Dodatkowa obudowa do zdjęć podwodnych też jest super (nie myląc z podstawową obudową wodoszczelną). Wszystko ostre, a do tego łapie dźwięk z pod wody, co daje fajny efekt później przy oglądaniu.

Nie mówiąc już o możliwości odpalania z pilota, komórki czy kompa.. ale niestety wszystko to kosztuje dodatkową kasę, ale jeśli ktoś bardziej się chce tym bawić, to podobno warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kamera-liquid-image-e ... 90872.html

 

A ja trafiłem na coś takiego. Co mi się podoba najbardziej w tej kamerce to ,to że robiąc przerwę w jeździe w przydrożnej knajpce bez ściągania kamerki z moto czy kasku za pomocą WiFi mogę sobie na telefonie przeglądać nakręcone chwilę wcześniej filmiki. Kamerka w przystępnej cenie i dodatkowo ma dużo fajnych funkcji (wszystko przedstawione w poniższym filmiku)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krl    0

Muszę przyznać, że od tych kamer, filmików, zdjęć i dźwięku już mnie boli głowa a im więcej oglądam i im dłużej się zastanawiam tym mniej wiem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw w zeszłym roku, i jestem bardzo zadowolony.

Używałem go nie tylko na motocyklu ale również na rowerze, nartach, basenie pod wodą i wiele wiele innych, jedynie brakuje mi w niej lampy błyskowej bo przy zdjęciach w pomieszczeniach przydało by się, po za tym Jak klocki lego można budować i kombinować do woli

A juz mistrzostwem jest krecenie w 3D

 

Zadzwoń lub napisz to Grzegorza fire ball

ma do sprzedania ze dwie sztuki w dobrej cenie 533747258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że od tych kamer, filmików, zdjęć i dźwięku już mnie boli głowa a im więcej oglądam i im dłużej się zastanawiam tym mniej wiem. :(

 

 

:lol: skąd ja to znam :crazy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.