Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

TomekL

MTS 1200 - pęknięcia głowic

Polecane posty

a nie próbowałeś się z kontaktować  z serwisami bezpośrednimi jak Ducati Niemcy lub Czechy, a nie przez  importera który jest w naszym kraju. Ja w Hipku miałem usterkię naprawa tak na 600 -800 euro (trochę z mojej winy) było kilka miesięcy po gwarancji. Stenkali naprawili na gwarancji. Tylko muszę zaznaczyć że motocykl był stale serwisowany i kupiony w ducati Berlin lub serwisowany D. München

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki!

 

Ja w tamtym sezonie robiłem głowicę w BB.

Na początku zkroili mnie 4200 ale po 2 tygodniach oddali 2000 za części.

MTS z 2011 po gwarancji. Tyle że serwisowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie że się da, tylko takie sprawy nie załatwia się na forum. Jak się servisuje na bieżacą (czytaj serwis ma z klienta profity) to można dużo załatwić w sytuacjach dyskusyjnych. To jest właśnie plus ASO. Już nie raz miałem podobne sytuacje z autem i ale tak jak pisałem z poprzednim hipkiem gdzie została zaoszczędzona spora kwota dzięki życzliwości ASO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TMSA, pijesz espresso przy swojej kochanej......sprawnej?

Taaaak..... sprawna jest!!! Kawy niestety w życiu nie wypiłem, ale single-malt w szklaneczce jest,

Moto odebrane, małe poprawki są niestety niezbędne, ale mimo lekkiego opadu śniegu śmignołem jakieś 70 km :) :D jeżeli chodzi o sprawy finansowe to DUCATI BIELSKO stanęło na wysokości zadania i krzywdy nie ma, przelew już poszedł, natomiast Bologna się wypieła, ale takie życie, chyba kupie sobie SCRAMBLERA dla utulenia żalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość i cieszę się, że DBB pomimo odmowy Bolonii, potraktowało Cię jak na Ducatisti przystało. Niedługo będziemy testować nową głowicę na Sardynii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo, mam nadzieję że druga nie pęknie ;)

Nie pęknie, Jarek mówił że drugą też sprawdzili i wszystko jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.