Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
szlak

GT 1000 - może ktoś go zna?

Polecane posty

Hej, znalazłem cosia:

http://otomoto.pl/ducati-sport-classic-1000-gt-M3526063.html

zanim zorganizuję busa i po niego ruszę wolę zapytać , oglądał go ktoś? zna? widział na poznańskich ulicach?

 

Dzięki ...

aż się serce raduje jak patrzę za okno :D idzie sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem, ale po samym Poznaniu nie za dużo się kręcę. A po Luboniu tym bardziej...

Coś mi się kojarzy, że był wystawiany już w zeszłym roku...no chyba, że się mylę. ;)

Poszperaj w "Ogłoszeniach znalezionych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czołem biały, jak zwykle aktywny ;)

 

przegrzebałem archiwum, link oczywiście wygasł :( jedyne co znalazłem to coś o ds1000 z tej samej miejscowości, było tam coś ,że instalacja "kopie" ale za mało poszlak żeby jednoznacznie stwierdzić czy to ta sztuka...

 

może znajdzie się ktoś z okolicy i poświeci parę minut na oględziny...

 

Klubowicz Boa (wypowiedź z maja 2012) pisał ,że to u niego...zaraz uskutecznimy jakiś priv

 

... może się uda i będzie subsytut sport classica, streetfighter czuje się samotny w garażu ;)... a ten GT to taka miła cywilna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej był wystawiony faktycznie na 100% w zeszłym sezonie tylko wydaje mi się że cena była znacznie większa, nie jest to model który ma wielu amatorów wiec pewnie jego sprzedaż trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uskutecznimy jakiś priv

A no widzisz - jak byś miał nr telefonu w profilu, to już byś miał sms-a z numerem telefonu do Boa (Rafał) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boa został przeze mnie poproszony telefonicznie o odwiedziny forum i sprawdzenie PW. ;)

biały przeraża mnie to co kryje Twój telefon

Ze mnie to już taki "Inspektor Gadget", że mój telefon "dużo może" ;) :lol:

"Memory five" też jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postulat o numerze telefonu poddany pod głosowanie przeszedł ;) poprawa powinna być widoczna po lewej :D

 

... wpadło mi w ręce właśnie coś takiego:

http://otomoto.pl/ducati-ds-1000-gt-1000-jak-triumph-honda-bmw-M3529972.html

 

ciągnąc temat poszukiwania "classica" w każdej wersji nadwoziowej ;) pytanie jak zwykle to samo... czy ktoś coś o nim wie...

 

do poznania jeszcze mogę się dla przyjemności przejechać... szkoda ,że jeszcze nie warunki na to żeby moto skoczyć... ale do ds`a to mam już ponad 300km... z założenia nie robię już takich tras po tym kraju autem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładny klubowy... tylko trójka w cenie i to na pierwszej pozycji ;) troszkę mnie przerasta,

od kolekcjonera różnię się niestety stanem konta :( ... a jako ,że to ma być drugie moto w garażu... ajjjjj co tu tłumaczyć jak by było za co to zamieszkał bym w garażu otoczony suchymi sprzęgłami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.