Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
martyn

UWAGA - mina Monster 696 Warszawa

Polecane posty

Znajomy, który nie jest zarejestrowany na forum właśnie wrócił z oględzin białego Monstera 696, który stoi w Liberty Motors w Warszawie.

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-696-ideal-okazja-M3546187.html

 

Ja co prawda go nie widziałam, poproszono mnie tylko aby zamieścić kilka informacji zainteresowanym, aby w razie czego nie fatygowali się z daleka.

 

Przede wszystkim: rama jest szpachlowana i lakierowana po całości (łącznie z numerami ramy)

 

oraz spawy przy główce ramy są dużo grubsze niż powinny być, co może ale nie musi oznaczać kombinowania ze spawaniem główki.

 

Chyba nie trzeba rozpisywać się na temat reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

...to jest podobnie jak z tym 696 pojechałem do Kalisza oglądać z kolegą bo tez chce sobie zapodać

 

http://allegro.pl/ducati-monster-696-ni ... 18638.html

 

motocykl ze zdjęć wygląda na świeży

 

ale na żywo widać że prawdopodobnie rama pomalowana na matowo struktura upodobniona do wahacza, bynajmniej nie spotkałem się z tak matową ramą w monsterze 696 (wymienione śruby ograniczników skrętu na półce i prostowany ogranicznik ramy) i coś mi nie pasuje z wyłącznikiem zapłonu i obudową rolgazu

silnik wygląda (jak z Anglii cały zaśniedziały ubytki lakieru, był wyciągany z ramy bo pewnie leżał na filtrze paliwa który jest cały pozaginany a blok silnika odrapany od spodu,

lagi też były wyciągane bo są lekko odrapana od pułki przy wyciąganiu, jak równie pozaginana nakrętka od główki ramy, i chyba też wymieniony , wymieniony też jest inna dźwignia zmiany biegów, brak dokumentacji tzn książka serwisowa instrukcja itd, moto z Francji z ubezpieczalni,

post-1845-1366039225,9069_thumb.jpg

post-1845-1366039226,1111_thumb.jpg

post-1845-1366039226,2861_thumb.jpg

post-1845-1366039226,4522_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy, który nie jest zarejestrowany na forum właśnie wrócił z oględzin białego Monstera 696, który stoi w Liberty Motors w Warszawie.

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-696-ideal-okazja-M3546187.html

 

Ja co prawda go nie widziałam, poproszono mnie tylko aby zamieścić kilka informacji zainteresowanym, aby w razie czego nie fatygowali się z daleka.

 

Przede wszystkim: rama jest szpachlowana i lakierowana po całości (łącznie z numerami ramy)

 

oraz spawy przy główce ramy są dużo grubsze niż powinny być, co może ale nie musi oznaczać kombinowania ze spawaniem główki.

 

Chyba nie trzeba rozpisywać się na temat reszty...

 

Wstyd żeby Liberty w takim stanie motocykle sprzedawało, widać że nikomu nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano oglądałem tą "okazję" bezwypadkową - potwierdzam, rama lakierowana, w tym zalakierowany numer ramy wokół którego widać białą szpachlę lub podkład. Poza tym moto nosi ślady spotkania z asfaltem zarówno po prawej jak i lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wstyd żeby Liberty w takim stanie motocykle sprzedawało, widać że nikomu nie można ufać.

 

Teoretycznie biorą "stare" motocykle w rozliczeniu... Więc tak właściwie to może sami się nadziali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wstyd żeby Liberty w takim stanie motocykle sprzedawało, widać że nikomu nie można ufać.

 

Teoretycznie biorą "stare" motocykle w rozliczeniu... Więc tak właściwie to może sami się nadziali?

 

Nie chce mi się w to wierzyć, jak coś biorą w komis czy w rozliczenie to na pewno znają stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wstyd żeby Liberty w takim stanie motocykle sprzedawało, widać że nikomu nie można ufać.

 

Teoretycznie biorą "stare" motocykle w rozliczeniu... Więc tak właściwie to może sami się nadziali?

 

Nie chce mi się w to wierzyć, jak coś biorą w komis czy w rozliczenie to na pewno znają stan

 

Dobrze wiedza co sprzedają, największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że wrzucaja jako "bezwypadkowy". Firma z takim doświadczeniem mogłaby opisać rzetelnie moto to może by i się kupiec znalazł, nie takie cuda ludzie kupują. A tak - pewnie kupili za grosze a sprzedają jak bezwypadkowe moto w świetnym stanie - do piekła :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało brakowało, a zostałbym właścicielem tego motocykla. Nie chciałem nic pisać, dopóki sam nie wyjaśnię sytuacji. Ale dostałem właśnie SMSa z przeprosinami i informacją, że motocykl został zwrócony właścicielowi. Będę dzisiaj u nich, zobaczymy co powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Liberty Motors przesyłam podziękowanie za czujność

 

"Dziękujemy za czujność, był to motocykl komisowy,

wystawiliśmy go za nim zrobiliśmy oględziny,

po oględzinach okazało się, że stan motocykla, nie nadaje się do sprzedaży.

Motocykl natychmiast usunęliśmy z ogłoszenia.

 

Przepraszamy Liberty Motors"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Niezle. Musialo byc wesolo ze nie chca go sprzedac pod własną marką.

Czyli wraca do wlasciciela i za jakis czas bedzie krązył po allegro

 

Bylo takie jedno 796 ze stanów kiedys, wisialo z rok, potem zmienily sie zdjecia i miejscowosc... i znowu... i znowu... az w koncu pewnie znalazł nowego wlasciciela.

Nie zrozumcie mnie zle, ja naprawde nie uwazam ze paciak, szlif cy jakis maly dzwon dyskwalifikuje moto (o ile jest zrobione porzadnie a nie na sztuke), ale w takich przypadkach musi byc cos na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tego białego 696 dostaliśmy ostatnio ofertę jako bezwypadek z Liberty na Łopuszańskiej, raptem tydzień temu, szybki telefon bo to wielka okazja....ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie zostało faktycznie usunięte, ale udało mi się odzyskać jedno zdjęcie, chyba starczy. Cecha charakterystyczna tego egzemplarza to carbonowe końcówki wydechów Mivv model Suono.

post-495-1366039232,4567_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NeX    3

Często bywam w Liberty pooglądać co nowego się pojawiło i takiego wałka bym się po nich nie spodziewał. Widać nie ma już w tym dzikim kraju miejsca gdzie można by polegać na opinii fachowców z ASO. Wystawiają na aukcję bez oględzin? I przepraszają jak sprawa wypłynęła. Trochę to żałosne.

 

EDIT: Pewnie MIVVY szybko znikną z tego Monsterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1
EDIT: Pewnie MIVVY szybko znikną z tego Monsterka :)

 

Albo wrecz przeciwnie - bo jak to nie kupic bezwypadkowego moto i to jeszcze z takim wygarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.