Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

jakitaki

Kundel ...

Polecane posty

Jakieś dwa miesiące temu nabyłem ST4s Marka ze zmielonym silnikiem . Jako ,że ciągle po głowie chodza mi jakieś pomysły i nie mogę spokojnie usiedzieć , postanowiłem moje chore wizje urealnić :D .

Panowie z Radicala ze swoimi projektami zawsze przysparzali mnie o szybsze bicie serca i z pewnoscią są wzorem do nasladowania . Chciałbym podobnie jak oni połączyć odrobinę klasyki z nowoczesnością ,nie chciałbym jednak zrobić kopii tego co już istnieje . Zamierzam zastosować zbiornik i wahacz z 848 , kółka piecioramienne Marchesini , rama i przód ST4 , klasyczna owiewka i zadupek zmodyfikowana ze Sport Clasica oraz silnik 996 z głowicami ST4s ,wywalić airbox i zastosować stożki .

Czeka mnie mnóstwo pracy , szczegulnie z modyfikacją tylnej części ramy , zupełnie nie pasuje amortyzator no i trzeba na czymś siedzieć :lol: bedzie też jeszcze kilka smaczków ale ... Poskładałem na razie ot tak na słowo honoru żeby widzieć jak się mniej więcej prezentuje , gdzie przyciąć czy dospawać i zobaczyć zarys . Nie ukrywam że mi się podoba koncepcja :-D jest radość .

 

Wszystko kosztuje a pieniędzmi nie ...... więc jak tylko skończę "Sennę" pójdzie pod młotek abym mógł dalej wyżywać się na kundelku ;) cdn...

 

ps. Ni cholery nie pasuje mi ten temat pod "sport touring" :lol:

post-392-1366039239,954_thumb.jpg

post-392-1366039240,1273_thumb.jpg

post-392-1366039240,2478_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mocno kibicuję, chociaż ni cholery nie zagra mi ten "ostry" zbiornik z klasycznymi kształtami bańki i ogona classicowego... Ale o gustach się nie dyskutuje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kundel- mieszaniec..od razu się kojarzy z czym niestandardowym..Fota nr 2 najlepiej oddaje całość koncepcji. Jest ciekawie, ale zastanawia mnie jak

to będzie z tym zbiornikiem z ósemek.. czekam na postęp prac i efekt końcowy z niecierpliwością. Marcin 3mam kciuki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Poczekajmy, zobaczymy! :D

Kolega ma pomysl, wizje, ktorej my na razie mozemy sie tylko domyslac po tym co pokazal :) Za wcyzesnie zeby cokolwiek skreslac i krytykowac, ze nie takie. Ja tam za kazdy tego typu projekt trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekając aż dotrze owiewka i zadupek byłem pewien że tył z clasica tam po prostu musi być natomiast zupełnie mieszane uczucia co do owiewki , nawet w pewnym momencie zrezygnowałem z przodu na rzecz jakiegoć ciekawego reflektora . Kiedy graty dotarły byłem już pewien że przód z bakiem komponuje się dokładnie tak jak chciałem . Z tyłeczkiem muszę jeszcze pokombinować aby była harmonia ;)

Bardzo chętnie wysłucham co macie do powiedzenia :thumbup:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kundel???

Na razie dojrzewa w mojej głowie :) i czeka na zastrzyk finansowy . Gromadzę też  potrzebne części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie tłuste i czasochłonne projekty to pełny szacun jeśli własne dzieci do Ciebie nie zaczną wujku mówić ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.