Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
SticV

Monster 600 Biestrzynnik

Polecane posty

Brak błotnika, strasznie mocno wpuszczone lagi się wydają (opuszczany był?). Tyle na pierwszy rzut oka :D Kierunki z przodu oczywiście nieoryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Opola chciałby zrobić sobie wycieczkę nad Jezioro Turawskie, zupełnie przypadkowo zahaczając o Biestrzynnik i zupełnie przypadkowo zobaczyć i ocenić stan wyżej wymienionego Monserka ? :wink: Ja mam niestety ok.150 km :sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

mi sie najbardziej podoba nazwa sprzedajacego :D
 

PHU-MOTOZŁOM

 

czad :) A na baku faktycznie cos dziwnie to wyglada, ale nie takie rzeczy relatywnie niewielkim kosztem da sie naprawic, wiec tym bym sie jakos strasznie nie przejmowal :]

 

PS. Zapytalbys tydzien wczesniej (no, poltora) to bym podjechal, bo srednio raz w miesiacu przejezdzam "obok" w drodze do czestochowy. Nastepny raz pewnie pod koniec maja bede...

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba nazwa sprzedajacego :D

 

PHU-MOTOZŁOM

 

Pasuje do Ducati. Przecież wszyscy wiedzą, że Ducati to złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcja już się nie otwiera, więc nt. motonga nic nie powiem, ale słowem odniosę się do sprzedającego, gdyż sam od niego kupowałem Monstera w tym roku. Przede wszystkim uzbrój się w ciepliwość - niestety, to nie lada prostak o dość bełkotliwej wymowie.

 

W moim Monsterze okazało się, że jest pęknięty zbiornik i po postawieniu go do pionu leje się paliwo. Oczywiście okolice pęknięcia zostały szczelnie zalepione czarną taśmą "żeby kanapa go nie rysowała". A że moto kupowałem "zdalnie", a odbierała je moja Aga - nie prułem się później - brałem pod uwagę ryzyko. Ale ostrzegam - moim zdaniem motocykle od tego pana należy GRUNTOWNIE przetrzepać. Nawet jeśli z wierzchu lśnią się jak psu cohones.

 

Trzeba mu jednak oddać, że potrafi załatwić kredyt gotówkowy na bardzo korzystnych warunkach.

PS: Żeby było śmieszniej, jeszcze przed zakupem, moje pytanie zadane przez telefon, czy aby właśnie na zbiorniku nie ma wgniotki od lagi - potraktował jako potwarz i coś bełkocząc rozłączył się :) 

 

Są to oczywiście tylko moje doświadczenia. Kiedy kupowałem również zasięgałem opinii, i spotkałem się wieloma pozytywnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja na temat monstera tez sie nie wypowiem , bo aukcji juz ni ma , ale jak kolega wyzej , tez kupowalem od tego goscia moto tyle ze rok temu , wszystkie usterki jakie mial moto zostaly mi pokazane przy ogledzinach , w sumie duzo ich nie bylo bo dwie ,  ale w normalnej spokojnej rozmowie powiedzial co boli moto i co powymienial . Wyjechalem od neigo z pozytywnym wrazeniem , gosc czesto jezdzi do wloch i bez problemow sprowadzi czesci jesli zaszla by taka potrzeba , ja mieszkam blisko , wiec nawet potrafil przyjechac do mnie i pomoc ,  dawal wskazowki telefonicznie , nie jest to super znawca ducati ale cos tam wie . Ja na poczatku bylem zielony i przyznam ze troche mi gosc pomogl na poczatku  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie został sprzedany i znowu zauważę ogłoszenie to ponowię link ;-)

Nazwa też rzuciła mi się w oczy :-D Prześlicznie to wygląda i nasuwa ciekawe wnioski.

A co do sprzedawcy to sam nie wiem co myśleć, dwie zupełnie sprzeczne opinie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie wydumasz z forum czy warto go kupić czy nie.

 

Jak jesteś zainteresowany trzeba zadzwonić, pojechać i obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie same wrażenia jak 'blejz23' po i przed zakupem, fakt że na oględziny jechałem z mechanikiem ale sprzedawca jak najbardziej OK nawet dowiózł mi Multi w wyznaczone miejsce w Opolu

 

może Warszawiaków mniej lubi ;)  :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat można już powoli zamykać bo Monster jest już pod moją opieką i mam nadzieje, że będzie sprawował się dobrze :). Co do sprzedawcy, faktycznie, przez telefon wydaje się niezbyt chętnie udzielać odpowiedzi - pewnie temu, że często bywa za granicą. Jednak po przyjeździe do niego sprawia dobre wrażenie, gość z poczuciem humoru i służy radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz SticV jak to ze zbyt dużą ilością myślenia i szukania po netcie jest :D Kolejne sztuki po prostu sprzątają Ci sprzed nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.