Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

tszyman1

750 SS ie - suche sprzęgło

Polecane posty

Witam Szanownych Kolegów,

 

Zakupiłem ostatnio hobbystycznie 750 SS ie z 2001 roku i robie z niego projekt customowy (cafe/brat). Chciałem jak przystało na Ducati odsłonić i wyeksponować sprzęgło. Czy ktoś z Was ma w tym temacie doświadczenie? Skąd wziąc niezbędne części?

 

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

A to nie ma mokrego sprzęgła tam??? Jeśli jest, to przeróbka, o ile nie wiem czy jest możliwa technicznie to, to będzie bardzo kosztowna.

Edytowano przez wwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Jezeli sprzeglo jest suche (a jak czytamy ponizej - NIE JEST), to wystarczy nawet dremel. Idac drozej potrzebujesz klucza imbusowego i dziurawego dekla z chin. Idac jeszcze drozej potrzebujesz wiecej kluczy, kolorowego docisku, kolorowych sprezynek i dekla z katalogu rizomy :P Gornej granicy chyba nie ma :)

 

a tak serio to ebay, allegro, motormaniax... google? Chociaz moze google nie, bo po tych ostatnich donosach z PRISM to sie moze okazac ze jak wpiszesz "bombowy dekiel" to cie wezma za terroryste..

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Ale w 750 SSie nie ma suchego sprzęgła, nie wprowadzajcie w błąd.

 

Juz sie poprawilem :)

 

Przerobka na sucharka w moto ktore ma juz swoje lata moze okazac sie ze stanowi naprawde spory kawalek ceny samego motocykla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w katalogu akcesorii do Ducati występował zestaw do przerobienia na suchara koszt około 5600PLN.

Wszystko co niezbędne w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem wrzuciłem od Paso 750, cały zestaw, plus zasilanie Webera, również od Paso.

Ale to i tak pewnie nieaktualne

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.