Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Mały

Amor skrętu.

Polecane posty

Witam czy miał już ktoś do czynienia z takim amorkiem?Niby z regulacją ale czy to działa jak powinno !

Pewnie efekt adekwatny do ceny ,ale zawsze warto zapytać :razz: Kto pyta nie błądzi :mrgreen:

 

http://www.ebay.de/itm/281087922542?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam identyczny kupiony na poczatku sezonu.Dziala jak powinien .Jest to tak naprawde hyper pro tzn wychodzi z tej samej fabryki .Te samo opakowanie tylko ze bez naklejek.Zaworowanie w srodku rowniez sie niczym nie rożni sprawdzalem z oryginałem kolegi.Ogolnie polecam moj nie cieknie nie skrzypi.Bez niego nie latam po naszych dziurawych drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam identyczny kupiony na poczatku sezonu.Dziala jak powinien .Jest to tak naprawde hyper pro tzn wychodzi z tej samej fabryki .Te samo opakowanie tylko ze bez naklejek.Zaworowanie w srodku rowniez sie niczym nie rożni sprawdzalem z oryginałem kolegi.Ogolnie polecam moj nie cieknie nie skrzypi.Bez niego nie latam po naszych dziurawych drogach.

Hmm aż się zdziwiłem ,byłem raczej sceptycznie nastawiony do tego amorka.Hyper pro za tą cenę :twisted:

Czyli niema sensu przepłacać a naklejkę zawsze można sobie nakleić hehe :razz:

Dzięki wielkie za info. Aaa zamawiałeś u chinoli jak to wygląda z przesyłką czy może w polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamawialem z ebay i tez mialem obawy jak ty co do jakosci .Moj jest wporzadku nie cieknie nic sie znim nie robi .Za przesylke nic nie placilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

996 ma fabryczne punkty montażowe. W monsterze (niestety) trzeba dorabiać, najlepiej pod gwinty ze stacyjki plus mocowanie do półki - lagi. Przynajmniej w starym M tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamawialem z ebay i tez mialem obawy jak ty co do jakosci .Moj jest wporzadku nie cieknie nic sie znim nie robi .Za przesylke nic nie placilem

Jeśli to nie problem ,to mógłbyś zmierzyć amorek (ile ma średnicy ) może być tak że uchwyt od oryginalnego amora przypasi. A jak nie to wielkiej polityki z tym uchwytem niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam lage 55mm

A to się nie zrozumieliśmy. Interesuje mnie ten mocowany na półkę tak jak oryginalny . Myślałem że masz taki a z tego co piszesz to masz ten dłuższy  zamontowany z boku do ramy i lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo mocowanie jak u pablo w classicu czyli do korka lagi.A amor skretu mam taki sam jak na aukcji.jutro zrobie zdjecia to wzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.