Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
arturwloczykij

Docisk sprzęgła St4

Polecane posty

Przy otwartym sprzęgle wiadomo wszystko rdzewieje albo wymienia się na drogie elementy np rizoma. Czy ktoś przykręcał docisk sprzęgła śrubami z anodowanego aluminium? wygladało by pewnie ładnie. ale aluminium nie jest tak wytrzymałe...

czy ktoś polerował sam docisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki sprzęt? Mam kilka sztuk śrub do sprzęgła, tylko nie wiem czy będą pasowały.

Pozdrawiam,

Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy otwartym sprzęgle wiadomo wszystko rdzewieje albo wymienia się na drogie elementy np rizoma. Czy ktoś przykręcał docisk sprzęgła śrubami z anodowanego aluminium? wygladało by pewnie ładnie. ale aluminium nie jest tak wytrzymałe...

czy ktoś polerował sam docisk?

 

Polerował -nie wiem.

Ja malowałem spray'em. Śruby dobrałem ocynkowane w hurtowni.

NA jakiś czas apetyt został zaspokojony ;)

Myślę, że docisk nie obciąża jakoś specjalnie śrub, więc aluminiowe raczej wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie NIE WOLNO stosować w to miejsce śrub aluminiowych.

 

Wytrzymałość to raz, ale śruby są wkręcane w aluminiowy zabierak, temperatura + naturalne procesy utleniania spowodują brak możliwości wykręcenia w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry - nie wiedziałem.

Autora przepraszam za wprowadzenie w błąd, a Tobie - Theo - dziękuję.

Kolejny raz jestem mądrzejszy o jedną informację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ST 4 2000r

 

Szlag, mam takie, ale tylko 4 sztuki :evil: . Chyba że mi się coś rozsypało po skrzynkach, ale tego przed weekendem nie dam rady sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani, przecież to najzwyklejsza śrubka M5 którą w głupiej castoramie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie kochani, przecież to najzwyklejsza śrubka M5 którą w głupiej castoramie można kupić

Theo Ty wiesz, ale nie każdy wie..a co zapodac na tylny błotnik, bo śróbka odleciała...?chętnie kupie oryginał

z grzybkiem na ampula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Theo Ty wiesz, ale nie każdy wie..a co zapodac na tylny błotnik, bo śróbka odleciała...?chętnie kupie oryginał

z grzybkiem na ampula...

 

To będzie prawdopodobnie taka sama jak do docisku sprzęgła, mam 4szt na zbyciu. Jeśli chodzi o tą mocującą chlapacz tylny do górnej części błotnika i przy okazji też mocowanie tablicy.

Pozdrawiam,

Majka

ExBolDor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.