Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
delta81

motard 1100, Konstancin

Polecane posty

KGr    1

Cena nie jest jakas specjalnie niska, za cos kolo 40 k niedawno mozna bylo kupic nowke niesmigana (sezonowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest jakas specjalnie niska, za cos kolo 40 k niedawno mozna bylo kupic nowke niesmigana (sezonowana).

 

Ahaaha, nie śledziłem cen, czyli jest szansa że nie paciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Szansa jest zawsze :)

 

Ostatnio bylo kilka sztuk po cos kolo 24k (jedna z nich nawet ktos na forum Desmosilesii sprzedawal, polski salon, 2gi wlasciciel etc - wygladala uczciwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest zawsze :)

 

Ostatnio bylo kilka sztuk po cos kolo 24k (jedna z nich nawet ktos na forum Desmosilesii sprzedawal, polski salon, 2gi wlasciciel etc - wygladala uczciwie).

 

ooo, rzeczywiście, ładna sztuka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest jakas specjalnie niska, za cos kolo 40 k niedawno mozna bylo kupic nowke niesmigana (sezonowana).

Tylko że po 40 to chodziły gołe sztuki, a to w linku to jest S-ka w dodatku na termitach. Myśle że cena w miarę ok.

a i amorek skrętu, lusterka rizoma i otwarte sprzęgło...

Edytowano przez Bagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że po 40 to chodziły gołe sztuki, a to w linku to jest S-ka w dodatku na termitach. Myśle że cena w miarę ok.

a i amorek skrętu, lusterka rizoma i otwarte sprzęgło...

 

O właśnie, Bagi, liczyłem na Twoją odp. :grin:

No nic, trzeba będzie się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niedaleko moge podjechac oblukac.Ale z tego co wiem gosc motocykle ma raczej pewne.

 

rzuć okiem jak możesz, no gościu niby spoko, ale teraz to nie można wierzyć nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kolega drogą zakupu nabył na początku sezonu jakieś sushi w tymże miejscu; przed zakupem poprosił mnie o wspólne oględziny. Byłem w mocnym szoku, jak super może wyglądać używane moto! Kompletnie nie było się do czego przyczepić,a samo moto, po kilku miesięcach eksploatacji jak śmigało tak śmiga. Jeden z moich poprzednich moto, Dukat żeby było ciekawiej jest tam serwisowane. Zabiegi bardziej profilaktyczne+bieżące historie, ale ponoć sensownie i może drogo,ale człowiek nie musi się bać, że mu się rama odkręci, hamulce puszczą, nie licząc wiadra zgubionych śrubek i nakrętek jak to bywa u pewnych dżentelmenów... Czy polecam-myślę,że warto. Motocykle z Włoch, właściciel kontaktowy, nie stara się nabywcy ubrać w Rizomę,a na wszystko daje papier. Chyba sam się przejadę, obejrzeć to moto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee, już go wypatrzyłeś? miałem nadzieję, że się jeszcze rok nie sprzeda i uskładam na niego kasę :grin:  ładna sztunia, kupuj więc delta , a za dwa lata ja od Ciebie odkupię. powodzenia :razz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamany prawy handbar i brak prawego lusterka (nadal na zdjęciach, może jest już uzupełnione) - w takim stanie przyjechał z Włoch, przynajmniej jak go oglądałem bezpośrednio po zwiezieniu - jednak z kilku powodów nie zdecydowałem się by trafił do nas.

 

Jeśli ktoś poważnie rozważa zakup poza parą bijących tu pianę dżentelmentów, jest to świetny egzemplarz do wzięcia pod rozwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamany prawy handbar i brak prawego lusterka (nadal na zdjęciach, może jest już uzupełnione)

 

Jakby co to mam do sprzedania prawy lub chętnie kupię lewy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Jeśli ktoś poważnie rozważa zakup poza parą bijących tu pianę dżentelmentów, jest to świetny egzemplarz do wzięcia pod rozwagę.''

 

Nie rozumiem co tu jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Jeśli ktoś poważnie rozważa zakup poza parą bijących tu pianę dżentelmentów, jest to świetny egzemplarz do wzięcia pod rozwagę.''

 

Nie rozumiem co tu jest napisane

 

"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe." :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam wczoraj i widziałem Hypka, fakt faktem lusterka zdjęte, ale podobno są na "zapleczu". Pięknie się prezentuje tamburynek, dodatki karbonowe, wydech i inne błyskotki. Spory minut to kompletnie zjechane opony, niestety nie zapytałem czy w cenie są nowe gumy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Jeśli ktoś poważnie rozważa zakup poza parą bijących tu pianę dżentelmentów, jest to świetny egzemplarz do wzięcia pod rozwagę.''

 

Nie rozumiem co tu jest napisane

Przetrzesz się o ten czy inny serwis, a pojmiesz, czym jest stan szczytowej świadomośći;) Patrząc jak wątek się rozwija- wygląda na to,że to dobre moto.Dodam tylko, że kolega kupując swoje (u M-RAKOWSKIEGO)coś tam dodatkowo urwał na nowy napęd(choć ten sam w sobie był całkiem O.K.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.