Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Franz

Japan Honda GP 2013

Polecane posty

Brawo Jorge  :clap:

 

I największe emocje przenosimy na ostatni wyścig :) - bardzo lubię jak do ostatniego zakrętu nie  wiadomo kto zostanie mistrzem świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marquez musiałby zrobić coś bardzo głupiego żeby Lorenzo zdobył tytuł. Nawet jak dojedzie czwarty, to wygrywa jednym punktem. Chyba, że coś wywinie w treningach, dadzą mu punkt karny i będzie musiał jechać z końca stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak, ze wam rosnie poziom agresji jak Mick mówi jak to zaraz MM zacznie wyprzedzać, a później gdy sie to nie dzieje opowiada, że nie kalkuluje MM kalkulujac i nie wyprzedza, ale i tak wyprzedza bo przyjeżdza np. 2, ale jednak tak jakby wygrywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, MM podziwiam i kłaniam się przed jego umiejętnościami mam wrażenie, że robią mu krzywdę właśnie inni. Jest maszynką do wygrywania i zarabiania pieniędzy. Już mu nie odpuszczą, teraz widać jak jest wszystko wyreżyserowane i przemyślane, wiem to też z bezpośredniego źródła osoby która z nim rozmawiała. Jak chcecie zobaczyć radość MM z jazdy i jego prawdziwy uśmiech to oglądajcie wyścigi, ale z przed roku...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo to to to to Fanz...

Właśnie zeszłoroczny wyścig moto2, gdzie startował z ostatniej pozycji i wygrał cały, oglądałem kilka razy i nadal wydaje mi się że to był foto(wideo) montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano widać że chłopak śmieje się ostatnio tylko do kamery , jednak jak już tytuł będzie w kieszeni znowu zobaczymy szczery uśmiech Marca . 

Zostawienie rozstrzygnięcia mistrzostwa na ostatnią rundę wiąże się jednak z ogromną dawką nerwów i nietrudno tu o błąd , już nie jestem tak pewny mistrzostwa MM - ale to chyba dobrze dla nas kibiców ... Mały Marc jest jednak mimo wszystko bardzo rozsądny i myślę że włączy  kalkulacje i nie pojedzie na 100 % - w przeciwieństwie do Jorge który w ostatnim wyścigu wyjdzie ze skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.