Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Martinez3433

Ile mamy Panigale ????

Polecane posty

Ciekawi mnie ile mamy właścicieli Panigale na forum ????

 

Jakoś tak wpadłem na pomysł ,bo nikt mi nie odpisał na posta odnośnie Panigale  :/ 

 

 1. Martinez3433 

Edytowano przez Martinez3433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno powyżej 10 szt ( jakiś czas temu pytałem się ile sprzedało się tych motocykli w naszym kraju). W salonie w Berlinie mówili że około 5 szt kupili nasi rodacy, wszystkie S doposażone na full - nawet Niemcy się dziwili (trudno powiedzieć czy wszystkie trafiły do naszego kraju). Kolegę z Gliwic często widać na mieście, w Warszawie można spotkać trzech kolegów (jeden na Grójeckich rejestracjach). 

Może są na forum tylko się nie ujawniają.

Edytowano przez miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

No to będzie cieżko z modyfikacjami :(

A co chcesz zmieniać???

Bo znam jednego gościa co nawet dał radę zrobić konwersję roll gazu Magneti do Mistubishi robiąc w ten sposób krótki (60st) roll gaz. A to nie jedyna modyfikacja w jego 1199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie ciezko ale musisz znalezc zaczepienie. Jest troche tych Panigalek w PL ale w wiekszosci wlasciciele nie maja czasu na net/fora.

Juz pisze na PW gdzie zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak lubię sobie sam coś pogrzebać w motocyklu :)

Mechanikiem nie jestem i na tym za bardzo sie nie znam , ale lubię jak moje rzeczy wyglądają troszke inaczej niz innych dlatego tez w moim Panigale sa Carboniki , śrubki i takie tam pierdólki :p

 

Narazie przez tą zimę z nudów zamontowałem już : szybę z większym garbem i lekko przyciemnianą Ducati performance , siedzenie Ducati performance , stelaż krótszy z Carbonu na tablice rejestracyjna , kierunku i ciężarki kierownicy Rizoma , lusterka z Ducati performance , śrubki te na zembatke w kolorze i na ośkę :)

 

Teraz chciałbym osłonę z Carbonu ta na rurę z wydechu tą co idzie z tylu od cylindrów przy błotniku tylko tam jest sonda i nie wiem czy ją można wykręcić , bo

Kostka chyba jest pod bakiem , a to już za dużo zabawy :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Powiem tak lubię sobie sam coś pogrzebać w motocyklu :)

Mechanikiem nie jestem i na tym za bardzo sie nie znam , ale lubię jak moje rzeczy wyglądają troszke inaczej niz innych dlatego tez w moim Panigale sa Carboniki , śrubki i takie tam pierdólki :P

 

Narazie przez tą zimę z nudów zamontowałem już : szybę z większym garbem i lekko przyciemnianą Ducati performance , siedzenie Ducati performance , stelaż krótszy z Carbonu na tablice rejestracyjna , kierunku i ciężarki kierownicy Rizoma , lusterka z Ducati performance , śrubki te na zembatke w kolorze i na ośkę :)

 

Teraz chciałbym osłonę z Carbonu ta na rurę z wydechu tą co idzie z tylu od cylindrów przy błotniku tylko tam jest sonda i nie wiem czy ją można wykręcić , bo

Kostka chyba jest pod bakiem , a to już za dużo zabawy :P ?

Proszę nie traktować tego jako reklamy ale polecam

http://www.ducati-kaemna.com/catalogsearch/result/?q=panigale

 

 

Rozmawiałem z Rudigerem gdzieś z tydzień temu i mówił, że rozwijają dużo części do 1199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Dzx , a coś w naszym języku szukałem jakiś testów tego motocykla i tez cieżko chyba jak sam nie przetestuje to sie nie dowiem :P

 

W najnowszym motocyklu (jeszcze kilka dni bedzie w kioskach) masz porownanie 1199 i 899, online tez cos sie znajdzie: http://www.motocykl-online.pl/testy/Ducati-1199-Panigale-S,5337,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Dzx , a coś w naszym języku szukałem jakiś testów tego motocykla i tez cieżko chyba jak sam nie przetestuje to sie nie dowiem :P

 

Mało, praktycznie brak. Generalnie mało jest osób w pl, które potrafią podejść w sposób kompleksowy do modyfikacji tego motocykla. Póki co widzę, że biżuteria  :mrgreen:

Skazany jesteś na "języki obce" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się tutaj obrażać każdy z nas jest równy łączy nas wspólna pasja :) Marka ,model to i tak się nie liczy , liczymy się MY Ludzie :P 

 

Dziękuje za porady i cenne kontakty pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

brawa na stojaco dla kolegi Martineza!  :thumbup: Za sama taka pozytywna postawe na desmomeetingu napije sie z Toba browara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy   
Gość siwy

Oskar, jeszcze tutaj watek goscia ktory wlasnie przerabia swoge Panigale. Znajdzie sie tutaj rowniez pare fotek innych projektow.

http://www.ducati-sbk.de/tuning/project-1199-n/

 

Polecam ten filmik wlasciciela fajnego motonga:

 

Eventualnie Ducati 1199 TerraCorsa

Ducati-1199-TerraCorsa-MotoCorsa-05.jpg

 

I w akcji:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

p.29

 

A w temacie: chyba pierwszą Panigale w PL miał Darek z Ducati Toruń. CHYBA ;)

W każdym razie - Martinez - łap kontakt

http://docpoland.com/user/86959-daras848/

To Panigale z Torunia jest w Warszawie i jak dobrze pamietam ma je właściciel jednej z większych firm handlującej częściami do aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam  na  track day silesiaring,tam można zobaczyć ile rożnej maści duktów jeździ i co potrafii,na forum to się w zimie siedzi i zbija bąki, a teraz jest czas na wietrzenie wydechów i integrację marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.