Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

xyntR

Monster S2R 1000 "DARK BANDIT''

Polecane posty

ir2e8k.jpg

 

malowane: 2 warstwy bazy + mieszanka barwnik/klar+ klar 2,5 warstwy

 

źle się wcześniej wyraziłem, do klaru dodajemy neutralnego barwnika, nie bazy :oops:

Nie no efekt jest bardzo fajny, widać dom i drzewo do góry nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie dotyczące lakierników. Może ktoś jakąś sprawdzoną lakiernie polecić, nie tanią lecz dobrą!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej będzie się zwrócić do gdańskiego oddziału http://www.ukleja.com.pl/php/index.php?option=com_content&task=view&id=75&Itemid=42

napewno chłopaki poradzą Ci gdzie to zrobić u Was lokalnie.

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kształt przedniego błotniczka złapany, dziś dokańczanie ciecia, jutro jak czas pozwoli - dopieszczanie :)

post-86942-0-18848000-1391281519_thumb.jpg

post-86942-0-25118300-1391281528_thumb.jpg

Edytowano przez xyntR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theodor - więc mamy zbliżoną wizje tego elementu. Carbon można ciąć tak jak inne plastiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carbon trzeba ciąć bardzo cienką tarczą na wyskoch obrotach. Nie topi się, ale jest kruchy. Wykańczasz delikatnym pilnikiem, albo papierem ściernym na kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie gadżetów trwa :) Dziś dotarł nowy bak (podziekowania dla Wojtka:) błotniczek przyciety, owiewka też, można więc słac wszystko do lakierowania! Nowe jest nowe, stare poodświeżane bo jak to zwykle bywa kasa nie chce się rozmnożyć ;)

post-86942-0-21053500-1391456936_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musieli -tylko mocno ;) Czekam jeszcze na naklejki od Mini-Mana bo chciałbym już to przyłożyć i zobaczyć czy zagra z tym co w głowie siedzi. Po lakierowaniu podliczanie "grosza" i może uda się wdrożyć plan na tłumiki  :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na naklejki od mini mana to mucha nie kuca komar nie siada.Wiem cos o tym.Mam od niego naklejki na bak i  zadupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pstryknij, pstryknij, bo myślę że prócz mnie jest kilka osób które wachają się między transparentną, a dymioną. Krótka prezentacja na filmiku byłaby idealna i rozwiała wszelkie wątpliwości chętnych do modyfikacji :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem oba i zdecydowanie jestem zwolennikiem przydymionej, tym bardziej że nie jest to tak mocne przydymienie jak mogłoby się wydawać. Jednak trzeba brac poprawkę że u mnie jest w zestawieniu z czernią. W przypadku innej kolorystyki motocykla transparentna też moze fajnie zagrać :roll:

Edytowano przez xyntR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne sa te lampy ale prawdopodobnie skusze sie na zintegrowana od motodynamic

 

 

 

Z tego co mi wiadomo to kierunki powinny być w jakiejś tam odległości od siebie (ok 16cm), jednak mogę sie mylić. Co do samej lampy to... troszke "klocek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to kierunki powinny być w jakiejś tam odległości od siebie (ok 16cm), jednak mogę sie mylić. Co do samej lampy to... troszke "klocek" ;)

 

wiem, ze kierunki w motocyklu nie moga byc rozmieszczone dalej niz 40cm od zarysu a od siebie nie mniej niz 18cm

 

 

lampa jest normalnych wymiarow lecz znieksztalca ja obiektyw tego zelazka, ktorym krecony jest filmik :D

 

http://www.motodynamic.com/ducati/94-08-ducati-monster-sequential-led-tail-lights-smoke-v2.html

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.