Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Bagi

Power Monster 796

Polecane posty

Powracając do układu wydechowego mam do Was pytanie: czy bawić się w układ 2-1-2 i zamontować oryginalny zawór exup, czy lepiej pominąć ten element i puścić 2-2 z wspawanymi szerokopasmowymi sondami lambda i oczywiście przeprowadzić  zabawą z mapami? Komplikacją całego układu będzie jeszcze praktycznie otwarty dolot
(stożki K&N).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar to wszystko wystroic, to wypatroasz dziada całkowicie.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robił bym 2-2 będzie bardzo ciekawie brzmiał... ;)

mój kolega który przebudował mi kolektory w monsterku by pasowały, kiedyś zbudował customa "Dream", tam właśnie z V hondy miał fajny efekt wyciągnięty...

Brzmiał niepowtarzalnie, zwłaszcza no wolnych... tak z głębi... ;) dźwięk jak ze studni... oczywiście puszka wydechu zmieni dźwięk...

 

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113375,10740385,Tuning___Dream.html

http://www.viragomotocykle.pl/images/galeriamain/dream/dream.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robił bym 2-2 będzie bardzo ciekawie brzmiał... ;)

mój kolega który przebudował mi kolektory w monsterku by pasowały, kiedyś zbudował customa "Dream", tam właśnie z V hondy miał fajny efekt wyciągnięty...

Brzmiał niepowtarzalnie, zwłaszcza no wolnych... tak z głębi... ;) dźwięk jak ze studni... oczywiście puszka wydechu zmieni dźwięk...

 

http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113375,10740385,Tuning___Dream.html

http://www.viragomotocykle.pl/images/galeriamain/dream/dream.html

Nie chce sie wymondrzac ale polaczenie kolektorow wydechowych ze soba typu 2-1-1 lub 2-1-2 ma swoja racje bytu, nie bez powodu wiekszosc motocykl tak ma.

 

Tutaj wytlumaczone dla harego: http://www.dailymotion.com/video/x6xpmh_exhaust-systems-and-performance-2-i_news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złapałem dzisiaj jeden dzień wolnego, niestety jutro znowu muszę jechać do pracy, tak więc robota przy moto nie idzie za szybko :-(

Zamontowałem lusterka, zastanawiam się czy zostawić te srebrne manetki(Rizoma) czy wymienić je na czarne:

lusterka1.jpg

 

Odebrałem dzisiaj z anodowania osłonę sprzęgła i wyciąłem otwór, pasuje wszystko jak ulał :smile:  brakuje mi tylko jakiegoś koloru w środku :wink:

 

sprzeglo2.jpg

 

Kolektory będą musiały poczekać do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czarne też ten model? Miałem je i czym dłużej je użytkowalem tym bardziej mi sie nie podobały są jakies takie bez wyrazu. Jesli masz mozliwośc to pomysl o innych " bardziej w twój motocykl"

Choć jak ci sie podobaja to nie ma tematu ilośc barwy dopasuj do reszty, wyszukaj smaczki to lubi Ducati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osłona - rewelacja :) Niech się schowa Ducabike i reszta :)

 

Jaki będzie kolor ramy, lag? Bo co do manetek - to srebro w pewnej dawce ładnie się komponuje ze złotem. Jednak co do walorów użytkowych Rizomy, porównując je z oryginałami wypadają tak sobie, a cena nowych zamówionych w Ducati wraz z rolgazem to groszowa sprawa. Wszelkie gumowe zwykłe (kofiakowe) niestety wymagają rzeźby plastiku z manetki gazu, ale to pewnie wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lusterka to chiński produkt za 50$  ale jestem mile zaskoczony wykonaniem. Dla porównania w Hypermotardzie mam lusterka Rizomy i  te od chińczyków  bardziej mi się podobają, są dopracowane, anoda super i więcej w nich widać :grin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem je jakies 3 miesiace temu i u mnie anoda sie juz wytarla w jednym miejscu.Ale mam po sasiedzku anodownie i robia mi takie zeczy za free jak poprawia to juz na amen.

Zoltasy cnc maja w jednym palcu ale anoda to jeszcze musi potrenowac :razz:

Edytowano przez adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace nad wydechem pomału posuwają się do przodu :smile:  końcówki będą dwie, jedna pod siedzeniem a druga obok setów. Średnica wewnętrzna 60mm, powinno dawać fajnym basem :smile:  poniżej zdjęcia ze wstępnej przymiarki:

 

wydech.jpg

 

wydech1.jpg

 

wydech2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bagi zdazysz z nim na rybnik  ?

taki mam plan, muszę skończyć wydech, a później to już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układ wydechowy skończony, na żywo lepiej wygląda bo aparat kiepski i trochę zniekształca, trochę się naspawałem dzisiaj...

 

kolektory3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.