Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

Jak się użytkuje? Czy bardzo się nagrzewa w słońcu przy upałach 30st?

Jak się jeżdzi z takim dodatkiem?

Bardzo fajny efekt wizualny i prosty sposób na zmianę koloru baku ;-)

ale czy ta czarna skóra bardzo się nagrzewa? Przed Monsterem miałam cabrio ze skórzanymi czerwonymi siedzeniami i po pozostawieniu na słońcu troszkę parzyło przy wsiadaniu...przy czarnych byłoby chyba gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie zostawiam zazwyczaj na słońcu - nie zauważyłem dyskomfortu w ciepłe dni, za to duży plus przy chłodniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie zostawiam zazwyczaj na słońcu - nie zauważyłem dyskomfortu w ciepłe dni, za to duży plus przy chłodniejszych ;)

 

Bak paliwa w 696 jest przykryty platikową nakładką (metalowy zbiornik jest pod spodem) - tworzywo mniej się nagrzewa i mniej wychładza, co daje komfort termiczny.

Na razie wystarczy mi, że wydechy grzeją w uda od spodu przy dłuższym postoju na światłach....

Pomyślę nad tym skórzanym gadżetem - ma dużo plusów jeżeli chodzi o szybką zmianę wyglądu moto. Bo jak wiadomo kobieta zmienną jest - raz czerwony kolor, a innym razem trochę więcej czarnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba nie pokazywałem mojego skarbu od poSeerkowych czasów.

 

Od czasu zakupu dorzucony przedni błotnik carbon, amor skrętu LSL, otwarte sprzęgło (pokrywa handmade, docisk STM), kierownica i podnóżki kierownicy Rizoma, korek oleju niebieski.

 

Sorry za jakość zdjęć, niestety robione komórką :/

post-1103-1366038674,5188_thumb.jpg

post-1103-1366038674,7498_thumb.jpg

post-1103-1366038674,9256_thumb.jpg

post-1103-1366038675,1301_thumb.jpg

post-1103-1366038675,2269_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

A oto mój własny, maly, czerwony psychopata w pelnej krasie.

Poki co fabryczny i goły jak święty turecki, ale coś mi się wydaje, że ten stan długo się nie utrzyma :)

 

20120901_153658.jpg

 

20120901_153514.jpg

 

20120901_153525.jpg

 

20120901_153548.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto mój własny, maly, czerwony psychopata w pelnej krasie.

Poki co fabryczny i goły jak święty turecki, ale coś mi się wydaje, że ten stan długo się nie utrzyma :)

 

Wielkie graty ZIOM :) Teraz będziesz szalał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto mój własny, maly, czerwony psychopata w pelnej krasie.

 

Ojj - "Indianie chrust zbierają, to zima będzie dłuuuuga" :lol:

 

Gratulacje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty KGr !!

Ja widział bym go na białych felgach, z białą ramą, wg. czerwień na monsterku łączy się tylko z bielą, gdy mnie kiedyś coś podkusi na nowego, będzie właśnie w czerwieni z bielą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

No wlasnie z tymi mekami to sie okaze :D To ze dopiero teraz zaczely sie wydatki to wiem, natomiast jeszcze musze przywyknac do tej smiesznie wygietej kierownicy :)

 

Nie, to nie jest to moto spod Krakowa. Ten znalazl sie (albo raczej "ta znalazla sie" - bo jak wiadomo motocykl to ona a nie on) doslownie pod nosem :)

 

I ja Ci delta dam plastik! :P wiem ze metalowe to nie jest, ale i tak lepiej niz cos zabudowanego. Nie wiem czemu, ale dla mnie owiewki odbieraja motocyklom sporo uroku. Ta cala mechanika, rama, silnik, zawieszenia... to sie az chce eksponowac i pokazywac :) Moj tato jak zobaczyl tego monstera, zapytal "no dobra, ale ktoredy to go wniesiesz do salonu?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Mi sie dopiero pomysly w glowie rodza... ale na pewno nie pozostanie seryjny. Wstyd by troche bylo, zeby czlowiek malujacy motocykle jezdzil w seryjnych i to najbardziej popularnych kolorkach:) Jeszcze nie wiem tylko co z nim dokladnie zmajstruje (ale rama zostanie czerwona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co fabryczny i goły jak święty turecki, ale coś mi się wydaje, że ten stan długo się nie utrzyma :)

 

 

No nie tak zupelnie fabryczny: ogonek skrocony :thumbup: tez sie nosze z tym zamiarem, wyglada przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno w deszczu nie jeżdżą... jakoś tak to szło Biały? Czy jak?

:lol:

JA w deszczu nie jeżdżę !

Nie mam kaczego dzioba i mam skrócony błotnik - dlatego.

Choć zdarzyło się wrócić z mokrymi majtami kilka razy.

Ale u mnie "fochy" Bestii po zamoczeniu nie występowały ;) :mrgreen:

 

KGr - fota, sprzęt za je bis te !! :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno w deszczu nie jeżdżą... jakoś tak to szło Biały? Czy jak?

:lol:

JA w deszczu nie jeżdżę !

 

Ty nie jeździsz, Monster nie jeździ ;) Co za różnica ;) (wiedziałem, że coś pokręciłem ale by radośnie spamować kolejne posty nie odpuszczałem)

 

Ja tam kukam zeźlony na zewnątrz iż mi na Monstrum deszcz padać się ośmiela... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie jest - mój wyczekany Monster. Egzemplarz znany, bo kupiony od Włodiego, więc nie ma co się rozpisywać.

Uśmiech z twarzy nie schodzi. Dudni niesamowicie. Jest tak jak powinno być (no może oprócz tego, że przedni prawy migacz nie zawsze się włącza;].

 

Duże Podziękowania dla Włodiego (życzę każdemu takiego sprzedającego) i dla serwisu Motomaniax.

20120908_225715.jpg

20120908_223923.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.