Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

no i wreszcie jest - mój wyczekany Monster. Egzemplarz znany, bo kupiony od Włodiego, więc nie ma co się rozpisywać.

Uśmiech z twarzy nie schodzi. Dudni niesamowicie. Jest tak jak powinno być (no może oprócz tego, że przedni prawy migacz nie zawsze się włącza;].

 

Duże Podziękowania dla Włodiego (życzę każdemu takiego sprzedającego) i dla serwisu Motomaniax.

Cudny poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0
Zacny PKS :)

coraz bardziej mi się podoba nieszablonowość tego malowania :thumbup:

 

Dzieki Dawid.

pozniej rozliczymy się za ten umówiony

komplement..

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacny PKS :)

coraz bardziej mi się podoba nieszablonowość tego malowania :thumbup:

 

Dzieki Dawid.

pozniej rozliczymy się za ten umówiony

komplement..

:-)

 

Kiedy Dawid ma rację. To naprawdę ciekawe malowanie (chyba kiedyś pisałem, że nie bardzo ale widać tylko krowa zdania nie zmienia ;) czy jak to szło... ;) ) i nieszablonowe :)

 

A Ty Dawid dorób swojemu żółte fele i też będzie nieszablonowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JBo    0
Zacny PKS :)

coraz bardziej mi się podoba nieszablonowość tego malowania :thumbup:

 

:-)

 

Kiedy Dawid ma rację. To naprawdę ciekawe malowanie (chyba kiedyś pisałem, że nie bardzo ale widać tylko krowa zdania nie zmienia ;) czy jak to szło... ;) ) i nieszablonowe :)

 

 

I tu wlasnie zaczyna się dylemat ponieważ w okresie zimowym planuje pomalowac wszystko co niebieskie

Z jedenj strony chciałbym zmienić na zupełnie inny kolor a z drugiej podoba mi się ten niebieski i moze tylko przemalować i odświeżyć w tym samym kolorze.

W końcu nie ma takiego drugiego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacny PKS :)

coraz bardziej mi się podoba nieszablonowość tego malowania :thumbup:

 

:-)

 

Kiedy Dawid ma rację. To naprawdę ciekawe malowanie (chyba kiedyś pisałem, że nie bardzo ale widać tylko krowa zdania nie zmienia ;) czy jak to szło... ;) ) i nieszablonowe :)

 

 

I tu wlasnie zaczyna się dylemat ponieważ w okresie zimowym planuje pomalowac wszystko co niebieskie

Z jedenj strony chciałbym zmienić na zupełnie inny kolor a z drugiej podoba mi się ten niebieski i moze tylko przemalować i odświeżyć w tym samym kolorze.

W końcu nie ma takiego drugiego ;-)

 

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojezdziłem i umyłem dzis monstera ;-)

 

 

fajowe kolory ;)

takimi PKS'ami można jeździć (pewnie nie jestem oryginalny ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budyniowy ;)

 

Tylko nie na czerwony... i nie na czarny, jak już go musisz przemalować koniecznie!

 

Wydobądź lepiej z niego "kawowy" potencjał. Fajny ten kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no lampa spoko, wiem kogo to pomysł Borys !

Barwy ? hmm... tylko nie czerwień... za dużo czerwonych, jak zmieniać kolor, to iść w stronę indywidualności, tylko !

 

Ja walił bym w kolor biały mattt (ale jest ciężkie w wykonaniu)

Brał bym też kolor prosto z natury, "błękit bławatka" potocznie lazurowy błękit, zawsze mi się podobał ten niebieski chaber-blawatek.jpg

kolor jak każdy inny, ale jest inspiracja...

 

i Tego Ci życzę, znajdź swój kolor, pomyśl nad dodatkami, dodatki można też pomalować, (Patrycho poszedł na całość, i malował cały silnik wahacz itd.) ale da się zrobić kilka części niskim kosztem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i dopiero teraz zobaczylem... Wiecej zdj z ta dlugowlosa pania w rekawiczkach :D!!!

 

Co do koloru i wogole projektu, uwazam ze trzeba miec naprwde duzo smaku zeby projekt typu "na calosc" sie udal. Nawet jesli wsadzisz ogrom pracy to calosc moze nie wygladac, a napewo zawsze znajdzie sie ktos komu sie nie podoba. Np taki Patrycho, naprawde pelen szacun za to co zrobil, napewno kosztowalo go to duzo kasy i wysilku by cos takiego zrobic aaaaale ja sam nie chcial bym miec takiego motocykla. O wiele bardziej podobaja mi sie motocykle ktore z pozoru nie wygladaja, sa jednak dopieszczone do samego konca i jedynie ktos kto siedzi w temacie widzi roznice. Gdzie nie potrzeba swiecacych, wyzywajacych kolorow i wybujalych kompozycji by sie cos spodobalo.

 

To mozna porownac do kobiet, ta z duza iloscia makijarzu moze wygladac dobrze, ba! nawet pieknie, jednak zawsze bardziej podziwiana bedzie ta o naturalnej pieknosci ;) Przynajmniej ja tak to widze jesli chodzi o kobiety :P A Dusia jest dla mnie jak kobieta ( nie po darmo ducati nazywam DUSIA a moja dziewczyne Klaudia XD).

 

Przyklad idealnie pieknego motocykla jak dla mnie:

Chodzi oczywiscie o 916

http://www.youtube.com/watch?v=z5ZlNXujZ7w

http://www.youtube.com/watch?v=UCP019hh08c

 

I od kolegi z forum

post-1130-1366038843,4482_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka fotek z dzisiejszego wietrzenia dusi

 

Billy - czy Ty ZAWSZE musisz mieć taki czysty motocykiel ?? :evil:

 

Jako, że coś się zmieniło u mnie...

się chwalę ;)

 

Filmik nagrywany maszynką do mięsa, więc doradzam słuchawki ;) :lol:

 

Mivv -

http://www.youtube.com/watch?v=Fx_uf6kifYQ

post-535-1366038844,1246_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na żywo musi genialnie łomotać

Jeśli o dobrze wysterowanym subwooferze w bagażniku puszki mówi się, że "łaskocze nerki", to tutaj mogę śmiało powiedzieć : "gotuje flaki w brzuchu" ;) :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.