Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

A propo tej wyprawy przez Rumunię ...póżniej była Bułgaria i Grecja łącznie 5000km w 10 dni. Monster wytrzymał jedyny minus to zmarszczona farba na tylnym amorku i przetarty wydech tzn kolanko po prawej stronie.....i ten brak mocy na autostradach 218 i odcinka....

post-89917-0-40847100-1437112083_thumb.jpg

post-89917-0-07684300-1437112091_thumb.jpg

post-89917-0-84475400-1437112113_thumb.jpg

post-89917-0-75296400-1437112127_thumb.jpg

Edytowano przez ciety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekne te Zardy...  :wub:

a jak gadają :)

jednak po zamontowaniu dół był fatalny, poniżej 4.5-5krpm nie bardzo chciał jechać, szarpał, prychał. teraz od niespełna 3krpm jedzie gładko - szczególnie przydatne w mieście. no i nie strzela w wydech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i jak sobie poradziłeś z tą dziurą? nowa mapa?

Rapid Bike Evo i Monster śmiga, aż miło. poza tym, że nie szarpie, to fajnie ciągnie w średnich obrotach, szybciej się wkręca, bardziej gładko pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to moduł....Jeśli możesz napisz gdzie kupiłeś i czy potrzebowałes hamownii czy tak jak piszą sam się stroi....bo mam ten ból nerwowość na wolnych obrotach....mam wydechy gpr

Edytowano przez ciety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to moduł....Jeśli możesz napisz gdzie kupiłeś i czy potrzebowałes hamownii czy tak jak piszą sam się stroi....bo mam ten ból nerwowość na wolnych obrotach....mam wydechy gpr

Montował mi Michał z motokofeina.pl, hamownia niepotrzebna - autoadaptacja działa. Razem z wysokoprzepływowym filtrem powietrza i QS Cordony wszystko współpracuje miło, Monster dużo fajniej jeździ. Nawinąłem około 300km od montażu, z tego 250km w trasie i jak już pisałem - dużo lepszy dół i środek, szybsza reakcja na gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, Włoszka w garażu aż się mocniej zaczerwieniła od komplementów ;)

 

Zardy są zajebiste - nie są aż tak głośne, ale bardzo zadziorne i wyglądają baaardzo nietuzinkowo :)

 

@KGr

uchwyt jest, tylko GoPro brak ;)

 

@Groszek

super było się spotkać, w koszulce nie sposób było Cię nie zauważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.