Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

Tak, to ten Gosi.

Miło zakończyłem nim zeszły sezon, teraz musiałem go jak to ja nieco spersonalizować :)

Myślałem o drugiej tarczy - na nia też pewnie przyjdzie czas, na razie pewnie zmienie klocki i wepnę chłodnicę oleju (choć chlodzi sie idac przez gaźniki).

Dzięki Panowie, trochę amatorsko dla zabawy się bawiłem ale pracy wsadzilem od groma. W sumie na motocyklu położyłem ok 34 warstw lakierów HOK :D

 

Ok kilka fotek, ale jeszcze nic dobrego nie mam, lakier też jeszcze nie polerowany, silnik nie myty itd

 

IMAG2037.jpg

 

IMAG1426.jpg

 

IMAG2439.jpg

 

I filmik pokazujący w jakimś procencie jak lakier pracuje:  www.youtube.com/watch?v=HfNulQ7iFf0

Ale niestety potrzebne słoneczko zeby bylo widać co i jak :)

 

p.s. Jak by ktoś miał na zbyciu tą plastikową klamrę baku - chętnie nabęde bo wlasnie mi sie zerwała ;) Pokrywa zaworów z mocowaniem chłodnicy też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszło Ci na prawdę bardzo fajnie...

 

klamra... mówisz o elemencie mocującym bak przed kierownicą? Jeśli tak to widziałem ze dwie takie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

Tak to ta zapinka. Na allegro jest jedna za stówke a sprzedający i tak ma urlop jeszcze 2 tygodnie :) A głupio śmigac trzymajac bak w zębach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak w miejscu, które wskazał Redjasper, nie będzie tej zapinki, to uderzaj do jakiegoś ASO: 

 

76040041A - zapinka tworzywo - ok 71 zł

76040061A - zapinka metal - ok 105 zł

 

musisz tylko poszukać info czy można je stosować zamiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chino, bardzo dobra robota i wyszedł bardzo oryginalnie. Chętnie zobaczę na żywo.

WOW aż 34 warstwy?! toż to normalnie szpachla Panie ha ha  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosi z Garwolina?

Dokladnie tej Gosi, a co :) ??

 

Kurcze, ile miłych słów. Dzięki ekipa!

Na żywo widać trochę błędów jakościowych, jednak w norze tryskałem w ramach ćwiczen i zabawy ale i tak jestem bardzo zadowolony, zupelnie inny motocykl sie zrobił. A przy okazji mozna bylo przy mechanice tez pogrzebac.

Ano 34 warstwy z czego kilkanaście to sam bezbarwny. Siedze w tego tpyu tematach, jestem wyłącznym dystrybutorem lakierów House Of Kolor w PL, co nieco zobowiązuje.

Teraz niech to sie z 1-2 miesiące ułoży (zobaczymy czy nic nie pęknie na baku bo był wyciągany), papiere w łape, pasty polerskie, pasty meguiarsa i  bedzie meeega połysk :)

 

Aaa, dzieki za namiar na zapinki baku! juz dogaduję z Panem  z pierwszego linku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic, nic :)

miałem okazje z nią pośmigać trochę. Miła dziewczyna, która z sercem podchodziła do motusia.

 

co do błędów jakościowych z bliska, to cichosza :) jak nikt nie zauważy to znaczy że jest git - tak miało być. Ja przy swoim jak robiłem, to też parę błędów zrobiłem hi hi. Tylko ja robiłem PlastiDipem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo sympatycznej z niej dziewcze, mamy stały kontakt. Naprawde z sercem podchodzi do tego motocykla.

 

Ee PlastiDip  to prościzna. Ale jak sie cos robi ręcznie, samemu to zawze błędy sie popełnia. Jak bym klientowi malował to bym sobie nie pozwolił na takie blędy :) Ale dla siebie? "A co tam.. nie widać aż tak" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prościzna jak prościzna, ale jak sie robi samemu po raz pierwszy, to nie takie hop siup ;) ale dało radę. Z każdym elementem było łatwiej. Gorzej jak się zrobi zaciek, masa energii psu w [desmo] - pozdrowienia dla admini (sam sie ocenzurowałem ha ha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie :) Grunt to robić samemu. Skille rosną i radocha jest. Ok nie robmy off topa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mój post w powitalni jest jeszcze nie widoczny, albo coś źle zrobiłem, ale chce wam pokazać mojego monstera 696 z 2008 roku. Kupiłem go w listopadzie i przez te kilka zimowych miesięcy zrobiłem już prawie 2000 kilometrów. Większość rzeczy jest w oryginale, oprócz kierownicy rizoma i przelotowych tłumikach. W najbliższym czasie, monster przejdzie przegląd przy 24000 kilometrów.  post-90267-0-71297800-1457427972_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mój post w powitalni jest jeszcze nie widoczny, albo coś źle zrobiłem, ale chce wam pokazać mojego monstera 696 z 2008 roku. Kupiłem go w listopadzie i przez te kilka zimowych miesięcy zrobiłem już prawie 2000 kilometrów. Większość rzeczy jest w oryginale, oprócz kierownicy rizoma i przelotowych tłumikach. W najbliższym czasie, monster przejdzie przegląd przy 24000 kilometrów.  attachicon.gifDSC_0663 ps.jpg

 

Niezła blacha. Ja kiedyś miałem cyfry 0997 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mój post w powitalni jest jeszcze nie widoczny, albo coś źle zrobiłem, ale chce wam pokazać mojego monstera 696 z 2008 roku. Kupiłem go w listopadzie i przez te kilka zimowych miesięcy zrobiłem już prawie 2000 kilometrów. Większość rzeczy jest w oryginale, oprócz kierownicy rizoma i przelotowych tłumikach. W najbliższym czasie, monster przejdzie przegląd przy 24000 kilometrów.  attachicon.gifDSC_0663 ps.jpg

 Ducat,   pięknie sie prezentuje w tym pejzarzu , charakterystyczny numer 4x6 w takim razie nie trudno będzie w Tarnowie rozpoznać forumowicza :D , graty maszyny i że wybór padł na Ducati ,przy pogodzie można by się kiedyś zjechać na kafeja w stolicy ciepła ,  troche ten rejon znam , pozdro

Edytowano przez yarek72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ducat,   pięknie sie prezentuje w tym pejzarzu , charakterystyczny numer 4x6 w takim razie nie trudno będzie w Tarnowie rozpoznać forumowicza :D , graty maszyny i że wybór padł na Ducati ,przy pogodzie można by się kiedyś zjechać na kafeja w stolicy ciepła ,  troche ten rejon znam , pozdro

Miło poznać :razz:  jak tylko mnie spotkasz możesz dać znać, bo póki co jestem strasznie skupiony na jeździe i nie wiele widzę, poza drogą przede mną oczywiście  :razz:

Jak tylko będzie cieplej to trzeba się zjechać, bo Ducati w Tarnowie jeszcze nie widziałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2016 oficjalnie rozpoczęty

 Cacy  :mrgreen: . A powiedz czy dopadłeś już z Termosami, czy tez udało Ci się je gdzieś znaleźć? Ja zrezygnowałem po ponad roku poszukiwania i założyłem Arrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malowanie zakończone, naklejki od S4RS przy czym na S małe logo DUCATI :) - nic nie poradzę, że te naklejki mi się bardziej podobają

 

DUCATI-S4R-nowe-pasy.JPG

jestem tego samego zdania ;)

Piękna robota. Z resztą nie spodziewał bym sie po Tobie czegoś innego ;)

 

 

Sent from my XT1068 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.