Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

no niestety nie jest idealnie :)    Lakiernik nieco spartolił zadupek, gdzie jest naklejka, a na przedniej owiewce są bąbelki pod naklejką, ale to już moja wina, ale te bąbelki wychodzą pod wpływem bezbarwnego i podobno powinny zejść - pożyjemy zobaczymy

 

Wczoraj przyszedł bezbarwny tank pad ducati performance dedykowany do 696, ale jest super :)  na zdjęciu wręcz go nie widać prócz napisu DUCATI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten http://www.ducatiaufklebershop.de/Monster-696/1100/796/Tankpad-Ducati-M696-1100-clear::5387.html

Wysyłane pocztą niemiecką a później przejmuje polska. Śledzenie paczki jest kontynuowane, czyli widać na poczcie niemieckiej gdzie jest paczka i korzystając z tego samego numeru również w polsce przez pocztę polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja 620 zaraz po kupnie :D na wiosnę ruszam z pracami w garażu:D podeśle  zdjęcia jak zakończę projekt:D

 

To się nacieszyłem moim monsterem, ktoś się nie bał i zaje..ł :( ale nie opuszczam forum bo już mam upatrzonego nowego potwora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ?!?! Z garażu ? A to skur......

 

 

Wysłane z Monstera LWG

Z podjazdu. Był zaraz pod oknem nie wiem jak to zrobili że nic nie słyszałem. Miałem blokade na koło no i kierownica też była zablokowana. Jak teraz o tym myślę to pewnie mieli jakiś mały wózek na gumowych kołach, podstawili pod przednie koło i go zabrali...  :oops:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem w ducati toruń, ale polecam Ci wymierzyć u kogoś jakie one mają wymiary (bądź w wolnej chwili wymierzę u siebie) i zlecić takowe bo...   bo są drogie :)  komplet do S4RS przednia owiewka, dwie na bak, jedna na zadupek i napsiy ducati to około 350-360 zł. Co ciekawe do S4R są droższe o jakieś 40-50 zł.

 

 

Szanowni - gdzie można zanabyć drogą kupna te białe pasy na zbiornik, zadupek i czachę ?

Takie jak u kolegi Redjasper.

Edytowano przez Redjasper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podziękował  :D .

Patrzyłem niby na allegro - ale coś źle wpisywałem i tylko naklejki z napisem i logo DUCATI znalazłem.

Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

a oto moja maszynka, monster 1100s abs. Moto piękne, wyposażone po zęby, jak już pisałem w powitaniu nie leży mi. Jednak nie jestem fanem 2-wóch cylindrów. Całe życie jeżdziłem na japonii i ostatnio bmw s1000rr i muszę do tego powrócić. W krótce będę szykował się do sprzedaży, a najlepiej pasowała by mi zamiana na jakiegoś 1000cc w formie sportowej lub street.

 

 

post-90441-0-56802800-1460459900_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

a oto moja maszynka, monster 1100s abs. Moto piękne, wyposażone po zęby, jak już pisałem w powitaniu nie leży mi. Jednak nie jestem fanem 2-wóch cylindrów. Całe życie jeżdziłem na japonii i ostatnio bmw s1000rr i muszę do tego powrócić. W krótce będę szykował się do sprzedaży, a najlepiej pasowała by mi zamiana na jakiegoś 1000cc w formie sportowej lub street.

 

 

attachicon.gif1.jpg

A ileż by za to dukatów ??? Może na priv.

Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.