Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

trochę prace się posunęły do przodu.

- clipony TRW

- kierunki na końcach kierownicy

- lusterka na końcach kierownicy

- pług + nakładka (bedą malowane na czarny mat)

- anodowanie lag

- malowanie proszkowe wszystkiego co było srebrne na czarny mat

 

 

Do sezonu pozostało mi zamontować ori lampę, parę dupereli jak paski na nakładce i baku i dokończyć projekt układu wydechowego który będzie wisienką na torcie.

 

Ma być tłusto, ciemno i bandycko :)

 

IMG_3919.jpg
 
IMG_3921.jpg
 
IMG_3922.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy nabytek :)

 

zTA3V.jpg

 

Długo się nie nacieszyłem, a dokładnie do pierwszej wizyty w serwisie. Motoulep został zwrócony do sprzedającego. Całe szczęście że się udało odzyskać hajs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się nie nacieszyłem, a dokładnie do pierwszej wizyty w serwisie. Motoulep został zwrócony do sprzedającego. Całe szczęście że się udało odzyskać hajs :)

 

Co wyszło? Jakiś ideał od handlarza z allegro? Masz może link do aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wyszło? Jakiś ideał od handlarza z allegro? Masz może link do aukcji?

 

Co wyszło ? Od czego zacząć ? .... główka ramy cała przyspawana , malowana, nieoryginalny spaw pęknięty , krzywa rama w kilku miejscach , pod bakiem, przy główce,  następnie pękający kolejny nieoryginalny spaw na środku ramy , malowana dolna półka amortyzatora, malowany bak, malowany zadupek, nieoryginalny błotnik, i boczne plastiki przy kanapie, wyrwana stacyjka schowka, krzywy bak, z jednej strony od stacyjki nie wchodziły palce a z drugiej wchodziły trzy, zła geometria całego motocykla. Na allegro już nie ma, ale na olx też nie. Chłopak jeździł na nim ostatnie dwa lata w Polsce i dał się zrobić przez handlarza na zagraniczną fakturę.

Dodam tylko że cena patrząc na oferty z allegro 6000-14000 była na środku, więc nie szukałem najtańszego. 

Dziś widzę nową okazję z zaniżoną ceną i zastanawiam się o co chodzi że jedni sprzedają taki motocykl za 30tyś a inni za 12tyś.

 http://olx.pl/oferta/ducati-696-ducati-696-monster-696-rok-2009-CID5-IDfkAhJ.html#7992527b4b 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  do potworka dokręciłem  pług

No to z tyłu brakuje jeszcze tylko rozrzutnik tależowy i sól ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek nad solniczką pomyślę :mrgreen: a na razie zrobiłem jeszcze to

 

attachicon.gifIMG_2047.JPG

No teraz do pługa z tym logo to solniczka i rozrzutnik już nie pasuje ( chyba że będzie ori ducati  :razz: ), bardzo ładnie się prezentuje, co następnego planujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam pługa do swojego 696. Chciałem kupić delikatniejszy od Puiga ale już nie robią. Ten tu ... delikatnie rzecz ujmując nie w moim guście. Za duży, przerysowany odbiera dużo z "lekkości" w wyglądzie motocykla. Oczywiście to tylko moja opinia. Ktoś tu na forum ma chyba krótszą wersję tego pługa. Podpytywałem ale źródło nieznane - kolega kupił moto już z pługiem.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwinto wiem o którym wspominasz, ten z drugiej strony jest krótszy

Edytowano przez Waldi59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O o o ... tu już delikatnie. Rozumiem, że większa powierzchnia z drugiej strony podyktowana jest mocowaniem. Szkoda, będę szukał czegoś delikatniejszego. Produkt Puiga był dla mnie idealny szkoda że już go nie robią. Może trafi mi się gdzieś jakaś używka :(   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O o o ... tu już delikatnie. Rozumiem, że większa powierzchnia z drugiej strony podyktowana jest mocowaniem. Szkoda, będę szukał czegoś delikatniejszego. Produkt Puiga był dla mnie idealny szkoda że już go nie robią. Może trafi mi się gdzieś jakaś używka :(   

eee ten lepszy pług niż ten z barracudy który wygląda jak do obredlania kartofli ;)

Edytowano przez NastroAzzurro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żałoba po skradzionym monsterze dobiegła końca. Sezon jest zbyt krótki żeby wspominać, nowo moto już w garażu. Pełen oryginał jak narazie :)

 

Jaki tam pełen oryginał... osłona pod silnikiem i brak bobra... phi ;)

 

Ale ładna bestyja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - bez osłony i bobra - pewnie powypadkowy :mrgreen:. wyszorować tylko dobrze i można latać - gratuluję zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.