Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

comment_AyY0p4lJ7ks4pkq7P8dvRs1ZuBcSIeqb

 

Kończę remont mojej 600tki. W zeszłym sezonie, w zimnie i cieple; w słońcu i deszcz; z paliwem lub na rezerwie, zrobiliśmy razem ponad 15 tys. km. W tym pewnie tyle się nie uda, ale spróbować warto.
Modyfikacje: DynoJet kit stage 2, filtry powietrza k&n, nowy lakier ramy, clip-ony z Duki 800ss, druga tarcza na przód, kanapa obszyta na nowa i kilka innych rzeczy, które zdążyłem zrobić od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam Ducati Monstera 696 z 2008 roku.

Bardzo ładny monster chociaż ja na razie poluje na starszy model jeszcze z klasycznym wyglądem 695 bądź s2r. Jak wrażenia z jazdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj bardzo ładny monster dark kombi  alpines i agv pięknie się komponują ale zapraszamy do powitalni uzupełnij konto i napisz coś o sobie pozdr. nastro! :)

dzięki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakiś czas już minął od zakupy S2r800 ;) Dziś akurat zrobiłem zdjęcie które nadaję się do wrzucenia :) Dodaje jeszcze jedną z młodszym bratem z którym już śmigamy grubo ;) 

IMG_20170803_181623[1].jpg

IMG_20170803_181604[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2017 o 12:10, mioo napisał:

wpadnij na grupę ducati na FB.  chętnie bym na żywo zobaczyl

Nie mam fejsa ;). Poza tym jestem na razie uziemiony bo pół internetu mówi co innego a drugie pół co innego i nie wiem w którą stronę kręcić nakrętka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Redjasper napisał:

piękna trasa i zakręty https://goo.gl/maps/iAaa628xkn32

DSC_2334-01.jpeg

Witam,

Widzieliśmy się ostatnio na ul.Wielickiej. Ja byłem na swoim 695. Lecieliśmy w stronę Krakowa, Kojarzysz sytuację?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zrywka napisał:

Witam,

Widzieliśmy się ostatnio na ul.Wielickiej. Ja byłem na swoim 695. Lecieliśmy w stronę Krakowa, Kojarzysz sytuację?

 

Jasne, że kojarzę :)   nie udało się stanąć koło siebie na kolejnych i kolejnych światłach - chciałem Ci powiedzieć, że miałem takie 695, tylko czarne.

Bardzo ładnie wygląda Twój w czerwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2017 o 17:21, Redjasper napisał:

Jasne, że kojarzę :)   nie udało się stanąć koło siebie na kolejnych i kolejnych światłach - chciałem Ci powiedzieć, że miałem takie 695, tylko czarne.

Bardzo ładnie wygląda Twój w czerwieni :)

Daj mi namiar do siebie na priv, może uda się jeszcze styknąć w tym sezonie. Miałbym też sporo pytań odnośnie Monstera.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.