Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

delta81

Pokaż swojego Monstera

Polecane posty

11 godzin temu, faza napisał:

Nie wydaje Ci się przyciężki przód z tym błotnikiem?

tak, na wiosnę będzie założony carbonowy błotnik w stylu cafe i felgi zmienią kolor na czarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam biblie monstera autorstwa Ian Falloon'a

https://books.google.pl/books?id=iWGyXKoEMtYC&pg=PA13&lpg=PA13&dq=ducati+m900+1993+ian+falloon&source=bl&ots=wuhSYyKN8b&sig=IgY3nSLgtkeSCT0qJ5PsOwUGX8s&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwjf-cD--LvXAhUB1hoKHbNxBVwQ6AEIWTAM#v=onepage&q=ducati m900 1993 ian falloon&f=false

i co do 25 lat Monstera, na zdjeciu moj 2gi M900 z 93' z samego początku produkcji, 95% oryginał, w oryginalnym lakierze, wyprodukowano tylko 2162 sztuki modelu 93' więc jest to już mega rarytas, bardzo poszukiwany przez Monster fanatyków na zachod od naszej granicy;)

WP_20171104_024.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2017 o 20:36, Andrzej904 napisał:

Moje M900 w aktualnej konfiguracji

doc 2.JPG

doc 1.jpg

Mam trzy pytania. Co to za tłumik (gdzie on jest :) ? Czy ten przedni błotnik to swap od SS`a? Co to za ustrojstwona zbiorniku paliwa?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, zrywka napisał:

Mam trzy pytania. Co to za tłumik (gdzie on jest :) ? Czy ten przedni błotnik to swap od SS`a? Co to za ustrojstwona zbiorniku paliwa?

Pozdrawiam

przedni błotnik pochodzi ze starego SS'a był tez stosowany w 888 itd., na zbiorniku paliwa jest tylko korek wlewu paliwa, odpowietrznik i carbonowa osłona wlotów powietrza(sa dwa otwory idące przez zbiornik w strone airboxa), a wydech w całej okazałości wygląda tak:

 

auspuff.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to z SS`a z np. 2007 r. ? Tłumik super, czy to samoróbka, czy może jest taki gdzieś dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zrywka napisał:

Ale to z SS`a z np. 2007 r. ? Tłumik super, czy to samoróbka, czy może jest taki gdzieś dostępny?

nie, z SS z poczatku lat 90tych;) wydech włoskiej manufaktury RoadRacing (CrMo Metalcrafters), firma nie istnieje od 2007r wiec raczej nie zawracalbym sobie nimi głowy, chociaz ja trafiłem nówki w zeszłym roku, wiec never say never :) jesli szukasz czegos w tym stylu to polecam taki komplecik : s4r-exbox.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quat D jest spoko, ale kosztuje bardzo dużo. Teraz zauważyłem, że ty masz inne mocowania koła na przednich lagach niż moje. U mnie by nie pasował ten błotnik od wczesnych SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zrywka napisał:

Quat D jest spoko, ale kosztuje bardzo dużo. Teraz zauważyłem, że ty masz inne mocowania koła na przednich lagach niż moje. U mnie by nie pasował ten błotnik od wczesnych SS.

QD Ex-box poza tym jest cichym wydechem, montowaliśmy do S4Ra ale klient właśnie tak chciał, aby nie było zbyt głośno.

 

Co do błotnika, w 695 dobrze i podobnie wygląda błotnik ze starszych SBKów

IMG_0931.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, musieli napisał:

QD Ex-box poza tym jest cichym wydechem, montowaliśmy do S4Ra ale klient właśnie tak chciał, aby nie było zbyt głośno.

 

Co do błotnika, w 695 dobrze i podobnie wygląda błotnik ze starszych SBKów

IMG_0931.JPG

Ale ten błotnik co pokazujesz, wygląda dokładnie tak samo, jak błotnik z SS1000 z 2006r. Chyba że ja mam leszczate oko ;) Chodzi pewnie o to, że rozstaw pod śruby musi być taki sam i żeby koło się zmieściło. A SS i Monster maja chyba te same lagi i mocowanie koła.

Edytowano przez zrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2018 o 16:37, Andrzej904 napisał:

przedni błotnik pochodzi ze starego SS'a był tez stosowany w 888 itd., na zbiorniku paliwa jest tylko korek wlewu paliwa, odpowietrznik i carbonowa osłona wlotów powietrza(sa dwa otwory idące przez zbiornik w strone airboxa), a wydech w całej okazałości wygląda tak:

 

auspuff.jpeg

Pokaż jak to na motorze wygląda :)

Edytowano przez Kamil_29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4/3/2018 o 20:03, NeX napisał:

No dobra chyba czas sie ujawnić. Mam nadzieje że nie powiesicie za to pewnej osoby :) 

 

 

 

A czy przypadkiem nie leci z tej Alfy płyn . Jakiś dziwny zaciek na podłodze widać.;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NeX    3
3 godziny temu, picek napisał:

A czy przypadkiem nie leci z tej Alfy płyn . Jakiś dziwny zaciek na podłodze widać.;-p

Włoskie dziadostwo, psuje sie ciągle :8_laughing:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.