Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Polecane posty

nie podoba mi się, myślałem że wyjdzie fajnie i spodziewałem się drogowej maszyny w militarnym zacięciu, chyba w moim odczuciu zbiornik psuje całość nie mówiąc już o oponach. poczekam jednak na sesję bo ciekaw jestem jak ta maszyna prezentuje się z innych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się, myślałem że wyjdzie fajnie i spodziewałem się drogowej maszyny w militarnym zacięciu, chyba w moim odczuciu zbiornik psuje całość nie mówiąc już o oponach. poczekam jednak na sesję bo ciekaw jestem jak ta maszyna prezentuje się z innych stron

Podpinam sie pod ta wypowiedz. Zarowno panigale jak i ten monster sa dla mnie poprostu glupie. Wrzucenie kostki na felgi nie zrobi z monstera crossa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

podoba sie czy nie, na pewno jest oryginalny :)

Ja sie tylko zastanawiam, czy te chromy pasuja do dirt-bike'a (bo generalnie monster cromo moim zdaniem wygladal genialnie!), ale po jednym zdjeciu to ja sobie moge gdybac :)

Edytowano przez KGr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Wrzucenie kostki na felgi nie zrobi z monstera crossa.

 

 

To nie jest cross!!! To współczesny miejski zawadiaka zrobiony w brat-style :wink:

 

Bardzo często widuje się na mieście sprzęty tyu merc G-klasa na mięsnych BF-Goodridge'ach, które nigdy nie widziały i nie zobaczą błota. Tak samo jest w przypadku naszego S4 :wink:

 

Niemniej jednak przyznaję, że Panigałka mimo, że ładna to jest kompletnie głupim pomysłem.

Edytowano przez musieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda inaczej, ciekawa koncepcja, ale po tym jednym zdjęciu ciezko ocenić całościowego projektu. Rozumiem że obecnie właściciel jeździ na tych oponach czy drogowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KGr    1

Tam nie ma chromu. Zbiornik to szlifowana stal.

 

o prosze! to jestem zaintrygowany i czekam na wiecej fociakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo całego szacunku dla ogromu włożonej pracy to moim zdaniem brakuje tu spójności stylistycznej i logiki. Primo - należało zbiornik pomalować w kolorze reszty nadwozia i wykończyć grafiką "military style Tomcat-S13-3156-copy.jpg

Secundo - rozumiem że takie opony dają pewien agresywny efekt  wizualny, ale jak ten "miejski zawadiaka" obuty w takie kapcie trzyma się asfaltu ?

Edytowano przez pablo70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Rozumiem że obecnie właściciel jeździ na tych oponach czy drogowych?

 

Obecny właściciel, podobnie jak my w trakcie próbnych jazd, jest mile zaskoczony tym, że nie czuć tej kostki na asfalcie! Oczywiście motocyklem nie da się pojechać 200km/h (opony mają homologację do 160km/h a i tak przełożenie jest gigantycznie skrócone) ani zejść na kolano w ciasnym zakręcie, ale do "lansu na miasto" na tym motocyklu są naprawdę fajnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli ktoś godzi się na pewne niedogodności w prowadzeniu, ale w zamian dostaje "lans" to OK :)

Edytowano przez pablo70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle Panowie, ze trzeba docenic poziom realizacji, sa gusta i gusciki, kazdy lubi inaczej, tez bym pare rzeczy zrobil inaczej.

Natomiast nie o to chodzi, ale o to, ze ozywia nam sie fajnie sprawa customowych ducati a tu widze duzą konsekwencje i mysle, ze kolejne projekty beda jeszcze ciekawsze i odwazne. |A niestety odewazne projekty zwykle ktos krytyukuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził ;)

Maszyny tego typu powinny wywoływać emocje i ta sztuka to robi :)

Dla mnie super sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze handelson. Nie ważne co piszą, ważne by pisali.

 

Panowie z wielu powodów podobają mi się Wasze rozkminy rynku i jak uderzyć by było głośno. A to blog, a to coś innego, a to trochę za agresywnie na forum (akurat tego nie pochwalam), a to jakieś ciekawe projekty, inne od wszystkich.

 

Wydaje mi się, że ten ostatni pomysł by robić takie projekty wyjdzie Wam na dobre...

 

są gusta i guściki i mnie również po tej jednej fotce kilka rzeczy nie pasuje, ale tak jest ze wszystkim. Kto by nie pokazał swoje zmiany, zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobało.

 

Szacunek za włożoną pracę..

 

I oczywiście dodam od siebie :P

Czy obudowy pasków rozrządu są w kolorze silnika (szarym)? Super by wyglądały w kolorze zieleni...  muszę przyznać rację, że zielony bak też by wyglądał super w tym projekcie plus charakterystyczne emblematy wojskowe przemycone gdzieś na motocyklu. A jak chcieliście iść w kolory bombowców :) to i tak jakieś ciekawe emblematy... bo rozumiem, że każdy robiąc taką wersję ma bak zielony - Wy chcieliście się wyróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jasnym jest, że "de gustibus..." - ale jak dla mnie, z zielonym zbiornikiem byłby oczywisty jak cholera - aż nudny. W tej wersji przykuwa oko :clap:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkowo to, domyślam się, marny motocykl, jako jedynego motocykla nie chciałbym takiego mieć, ale jeśli właściciela stać na posiadanie takiego w kolekcji to czemu nie. Wizualnie prezentuje się za to bardzo fajnie, przypomina mi trochę niektore projekty ICON-a, daję dużego plusa i czekam aż pojawią się gdzieś bardziej profesjonalne foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo całego szacunku dla ogromu włożonej pracy to moim zdaniem brakuje tu spójności stylistycznej....należało zbiornik pomalować w kolorze reszty nadwozia i wykończyć grafiką "military style

Moto bardzo fajne, ale zbiornik ... po prostu psuje wizualnie styl moto.. na kostkę też bym przystał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moto bardzo fajne, ale zbiornik ... po prostu psuje wizualnie styl moto.. na kostkę też bym przystał ;)

 

 

zbiornik jest fantastyczny :)

 

No - jeden lubi ogórki, drugi - ogrodnika córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrócił do matni na profilaktyczne sprawdzenie - zatem kilka zdjątek na szybkości, wctym wyjaśniające istotę wykończenia zbiornika paliwa ;-)

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Btw - widzieliście monstera z bocznym wózkiem? :-D

 

image.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.