Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
koziu

Uchwyt do telefonu w ST

Polecane posty

Z racji tego że moto turystyczne to przydałby się taki gadżet tylko nie mam pomysłu gdzie to zamontować proszę o podpowiedzi . Na tą chwilę mój srajfon jeździ w tankpadzie w mapniku ale trochę kiepsko widać , a chodzi mi o janosika. Myślę że uchwyt musiałby zostać zamontowany gdzieś obok zegarów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, ale na szczęście Yanosika możesz odpalić na słuchawkach przewodowych lub BT. Nie możesz zgłaszać (telefon w kieszeni), ale chociaż Cię uprzedzi.

Edytowano przez maniujr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że moto turystyczne to przydałby się taki gadżet tylko nie mam pomysłu gdzie to zamontować proszę o podpowiedzi . Na tą chwilę mój srajfon jeździ w tankpadzie w mapniku ale trochę kiepsko widać , a chodzi mi o janosika. Myślę że uchwyt musiałby zostać zamontowany gdzieś obok zegarów ???

A w jakim nadwoziu masz tego STka? nowszym tak jak ST3 czy starszym jak ST2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak st4s w starej budzie . Dzisiaj zdjąłem szybę odsłaniając zegary i widzę możliwość podkręcenia pod śrubę mocującą owe zegary kawałka taśmy z nierdzewki i uchwyt umocować ponad zegarami. Ale odkryłem jeszcze jedno miejsce , na samym środku kierownicy od strony zegarów mam miejsce na śrubkę m5 i to chyba idealne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin , to jest dokładnie to miejsce  ps u ciebie jest też gniazdo na śrubę m5 na środku kiery od przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że tylko w serii ST występuje bo ja też  mam takie i też myślałem o wykorzystaniu tego gniazda pod telefon/nawi :)

Edytowano przez Alfone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki wymysł firmy Motoreva, dzięki któremu montaż akcesoriów właściwie na każdym Ducati jest mocno ułatwiony:

 

 

IMG_0195.JPG

appMount1_thumb.jpg

DSCF2359.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego:

 

post-86861-0-08764900-1396185417_thumb.jpg

 

Można sobie dowolnie regulować ustawienie wzdłuż i wszerz (można wyciągnąć nawet ponad dwupiętrowego tankbaga). Koszt na allegro to coś ok 30 złotych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.