Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Franz

Ducati Toruń Team

Polecane posty

Jak nigdy mistrzostwa Polski mogą w tym roku okazać sie bardzo interesujące dla nas. Niezbyt mnie interesowało to współzawodnictwo. Od tamtego roku kiedy zaczął jeżdzic nasz Robin (1199) i Prendi(1198) już zwróciłem uwagę. Przy wpółpracy z Ducati Bielsko Robin tamten rok wygrał na Panigale objeżdżając wszystkich w Rooki nawet naszego Royala, teraz zastapi go; Prendi(1199)Macie(1199)Rafał(1199) i jako gość Darek. Takiego Teamu jeszcze nie było. Grupa Świrów zebrała się i stworzyła coś co myslę na warunki Polski to fenomen i trochę wyglada irracjonalnie. Z tego co mówił Daras do Team`u dołaczy jedszcze Marcin i........ drugi Marcin, którzy stanowić beda o sile zespołu i bedą scigać się w mistrzostwach. Wynika więc, że bedzie Wunderwaffe przeciwko jednemu/dwom Ducati, Ducati Panigale. Będzie jazda. Przyznam, ze juz planuje z calą rodzina i przyjaciólmi wyjazd na przynajmniej jedna rundę mistrzostw, moze naszych mistrzostw.

Panowie nasi juz pojeżdzili w Hiszpani i wyniki wygladają obiecująco. Jeden z Marcinów pojechał w czasie 1.38.9 pierwszy raz bedac na torze i pierwszy raz jeżdżąc Panigale. Z tego co wiem czas jest gorszy od rekordu toru Rabata o sekundę. Nie jest źle.

Tak jakos cicho o tym wydatrzeniu na forum, a myśle, że mamy sie z czego cieszyć i jest czego zapaleńcom gratulować.

Co sądzicie???

Witam Wszystkich Desmoszaleńców...:-)

 

 

Przyznaję, że powinniśmy jako Ducati Toruń Team publikować więcej informacji odnośnie poczynań zespołu. Poprawimy to...

 

Faktycznie założyliśmy zespół w ramach prywatnej inicjatywy. Będziemy startowali w tegorocznych zawodach WMMP i Pucharu Polski.

Trzech zawodników będzie startować w Superstock (Marcin Walkowiak, Marcin Kałdowski (polskie rundy), Robin Kraaikamp) i czterech w Rookie 1000 (Dariusz Małkiewicz, Rafał Herman, Maciej Ukleja, Piotr Prendota).

Pierwsza runda odbędzie się na torze Slovakiaring w krótkiej konfiguracji toru - 3,7 km, w dniach 12-13 kwietnia. Na torze w Poznaniu zobaczyć nas będzie można oczywiście podczas treningów organizowanych przez Speed Day i podczas III i IV rundy WMMP 31/05-01/06. Kalendarz zawodów można pobrać ze strony PZMotu.

W tym sezonie rozpoczęliśmy współpracę z Motogen'em, który będzie publikował materiały prasowe na swoim portalu i w zakładce Onet Sport. Znajdziecie tam zdjęcia, wywiady, opisy, relacje i nawet filmiki z naszych wygłupów :-)

 

 

Piszcie jeśli chcielibyście zadać jakieś pytania…

 

Pozdrawiam

Prendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przyznaję, że powinniśmy jako Ducati Toruń Team publikować więcej informacji odnośnie poczynań zespołu. Poprawimy to...

 

 

 

No i świetnie, o to chodzi!

Już jestem z Was dumny :cool: Ducati wreszcie w Polskich wyścigach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje chłopaki! Mam nadzieję, wręcz liczę na to, że doprowadzicie Ducati na podium. Zajefajna inicjatywa, która mi się bardzo podoba. Dużo sukcesów życzę! :thumbup: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście życzę Wam wielu sukcesów ale to czego juz dokonaliście , wystawienie zespołu Ducatowego jest już dla mnie ogromnym sukcesem . 

Dajecie nam w ten sposób powąchać Europy . Z Franzem widzimy już naszą trybunę na prostej start meta  :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze,  czat, bedziem kibicować.

super to dopiero jest kibicować na żywo. W ubiegłym roku na torze Poznań, Robin latał jak dziki i nie dawał szans pozostałym :) Polecam każdemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super to dopiero jest kibicować na żywo. W ubiegłym roku na torze Poznań, Robin latał jak dziki i nie dawał szans pozostałym :) Polecam każdemu....

1 raz na torze SD DUCATI '13r .. między sesjami  leciałem na "góre biura" oglądać wariatów  dwie klasy wyżej bo byłem w początkujacych..chłopaki latali jak szaleni : Prendi,Oskar, Franz, Theo, Radzio i inni, nie chodzi mi o czasy, a o wizualną strone z "góry biura po schodkach". Na tamtem czas było to dla mnie niesamowite, a co mówić mistrzostwa, zawody etc.. Bardzo kibicuję już dziś, a jak los pozwoli fizycznie także będę kibicował..

 

ps, zdjęcie w zespole  Ducati bezcenne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeeeee oglądnąłem eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee od dechy do dechy eeeeeeeeeeeeeeeeeee co tu wiecej dodać eeeeeeeeeeeeeeeeee <font color='red'>[desmo]</font> Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do kibicowania naszemu Teamowi podczas I i II rundy WMMP w ramach IMRC, które odbędą się na torze Slovakiaring w Orechovej Potoni w weekend 12-13 kwietnia. Dodatkowo mamy zamiar zabawowo wystartować w zawodach FunCup, na tym samym torze w piątek 11/04. jest to całkiem blisko polskiej granicy i 50km od Bratysławy, więc warto!!! Pogoda ma być dobra - dobra okazja na desmo wycieczkę...

Kto nie będzie mógł dojechać, ma możliwość obejrzeć nasze czasy na stronie mylaps.com, klikając zakładkę "bike racing" i "Slovakia".

Do zobaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.