Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Georger

Regulacja zaworów w silnikach 2V (2 zaworowe) SS 750 (2001r)

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie ...czy ktoś już coś takiego robił jeśli tak to proszę o jakiś toturial po polsku ( na youtube'ie znalazłem Ducati.tech how to adjust ale po angielsku ale niewiele z tego rozumiem) i najlepiej dobrze zilustrowany ... Byłbym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A może frytki do tego ?"

Czyżby postawa roszczeniowa: cześć - POTRZEBUJĘ ???

Żeby wyjąć - najpierw trzeba włożyć.  :idea:

 

O tym, że wypadałoby się najpierw przedstawić, przywitać (Powitalnia) już nawet nie chce mi się pisać.

 

Wszedł chłop do knajpy i ani Dzień Dobry, ani pocałuj mnie w d***, a tylko: Mam problem - pomóżcie.

Kiepskie wejście.  :???:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo serdecznie i ciepło witam Cię na forum dla potrzebujacych . Jak pamiętam zawsze czegoś potrzebowałem nie dajac nic w zamian , kiedyś kiedy  nie było jeszcze internetu i trzeba było czegoś potrzebować patrzac komuś w twarz , dzisiaj mamy o wiele łatwiej ... Któregoś dnia znalazłem to forum i od czego czasu ciagle czegoś potrzebuję nie musząc z nikim rozmawiać , nikomu nic dać a czasami odpyskować mogę komuś incognito bo i tak mnie nikt nie zna - takie właśnie jest forum Ducati   :mrgreen:   jeszcze raz Cię serdecznie witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę Twoje inne posty i ...

Prezes: mało osób ogrania zwykłą zaworówke , a desmo to juz "wyższa szkoła jazdy" ( nie znaczy , że nie do nauczenia i wykonania) , ale ... nie szkoda Ci zniszczyć silnik???  - to nie jest zwykłe odkręcenie/przykręcenie śrubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwk    0

Wszyyystkiego trzeba sie nauczyc ...i troche wiecej entuzjazmu ... :)

 

Nie jest to takie trudne, szczególnie w 2v, gdzie jest dostęp w miarę ok. Pomiar jest relatywnie prosty, wymiana płytek wymaga trochę więcej zabawy, ale dla chcącego nic trudnego. Kwestia kultury technicznej i samodyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony


×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.