Skocz do zawartości

Desmo Maniax is a group with desmo in their hearts!


Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Zaloguj się, aby obserwować  
Vince

Monster 696 - wymiana sprzęgła - prośba o pomoc.

Polecane posty

Koledzy!

 

potrzebuję rady... skończyło mi się sprzęgło w 696, a że środek sezonu to trzeba wymienić i latać dalej.

 

ASO Ducati - życzy sobie niecałego tysiaka za oryginalne sprzęgło - ale trzeba poczekać na dostawę

 

Dostałem też propozycję montażu sprzęgła Barnett'a (podobno bardzo dobre sprzęgła) - cena taka sama i też trzeba poczekać.

 

Co wybrać - oryginał czy zamiennik... a może ktoś zna inne zamienniki (tańsze) ? ? ? ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyyy   gdyby to wyglądało tak:

 

oryginał - cena taka sama, czas dostawy x dni

zamiennik - cena niższa, czas - od ręki

 

pewnie wziąłbym zamiennik, ale w tym przypadku Barnett musiałby być o niebo lepszy niż oryginał by się na niego skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że i na jedno i na drugie 14-21 czekania :/ wiec szukam innej opcji. Szkoda mi czasu.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprzęgła do tanich nie należą. Sam wymieniałem jakiś czas temu i bardzo cierpiałem :-P Proponuję kontakt z Ducati Toruń lub po ten numer: 668 824 315. Gość nazywa się Marek. Dostajemy do niego numer gdy szukałem "na jutro" wewnętrznego kosza sprzęgła i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu widziałem https://docpoland.com/temat/14944-wyprzedaż-magazynu-boldor-dużo-części-50/?p=242287
 

(...)
 
+ cały czas aktualne są sprzęgła TRW/Lucas- suchary za 620zł, mokre za 650zł.

 

oraz DBB, DT, MM ;)
 

Edytowano przez bialy114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło tzn komplet ( kosz zabierak tarcze przekładki? ) ? Czy same tarcze ?

 

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.. Nie wiem ;) cały komplet pewnie potrzebuje. Duka przestała latać... Tzn lata nisko i wolno, pow 5 tys ślizga sie i <font color='red'>[desmo]</font>:(

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie..... monster od rana w serwisie na wymianie sprzęgła...... a tu telefon... Szanowny Panie tarcze sprzęgła nie pasują :cry:

No trzeba szukać nowych i umawiać kolejny termin.... jak nie urok to sraczka, albo przemarsz wojsk :cry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

By using this site, you agree to our Warunki korzystania z serwisu.